xcounter
#

У ГУР "підслухали" розмови операторів Shahed: кого ще РФ залучає до своїх терористичних атак по Україні

18330
Дрон-камікадзе типу Shahed
Дрон-камікадзе типу Shahed

Схоже, у РФ знайшли нових операторів для іранських дронів-камікадзе

Головне управління розвідки Міноборони України опублікувало нове перехоплення, яке свідчить про таке – на боці російського окупаційного війська воюють курдські найманці, які вміють запускати іранські дрони-камікадзе типу Shahed.

Перехоплений діалог виявився доволі коротким: один зі співрозмовників скаржиться на поганий зв’язок, питає, які саме обрати координати та чи підходять вони. Як відзначають у ГУР МОУ, вони спілкуються "діалектом курдської мови з вкрапленням слів на фарсі".

Читайте також: Іран "штампує" копію Х-55, що може "перекочувати" до рашистів для "заміни" Shahed-136

Нагадаємо, що раніше РФ використовувала для своїх терористичних атак по Україні передусім інструкторів з Ірану, які також проводили навчання з використання дронів вже для росіян.

Загалом РФ продовжує використовувати іранські дрони-камікадзе типу Shahed для своїх терористичних ударів по Україні. Зокрема, під час однієї з останніх масованих атак цими БПЛА ввечері 10 лютого силами нашої ППО було знищено 20 "літаючих мопедів".

Крім того, раніше стало відомо, що Росія та Іран опрацьовують план з будівництва в РФ нового завода для виробництва іранських дронів-камікадзе типу Shahed. Також Іран та РФ планують модернізувати ці "літаючі мопеди" новим двигуном, щоб він міг літати швидше та долати більші відстані – втім, поки невідомо, як швидко вони зможуть реалізувати свої плани.

Читайте також: На Shahed-131 стоїть кумулятивна боєголовка, тому влучання так руйнує енергетику