xcounter
#

Цікава історія, як вполювали "Панцир" рашистів, який вони самі "спалили" ще пів року тому

3609
Російський ЗРГК "Панцирь-С1" веде вогонь, фото ілюстративне
Російський ЗРГК "Панцирь-С1" веде вогонь, фото ілюстративне

Сили оборони України тепер мають більше можливостей діставати такі цілі вже безпосередньо на території РФ

Офіційний канал 3-ї бригади оперативного призначення "Спартан" Національної гвардії України оприлюднив кадри, як їхні аеророзвідники на Харківському напрямку виявили позиції зенітник ракетно-гарматних комплексів "Панцирь-С1", завдяки чому одному з підрозділів ракетних військ Сил оборони України вдалося уразити дві машини російського окупаційного війська.

Читайте також: "Панцир" чи Magura з Р-73: є дві версії, як рашисти втратили свій Ка-29, і обидві досить цікаві

Разом з тим, ця історія насправді набагато цікавіша, бо машину нашим захисникам вдалося вполювати фактично неподалік від російського міста Бєлгород — машина, ймовірно, була знищена 20 червня, раніше у відкритих джерелах повідомлялося, що один з "Панцирів" був безпосередньо біля самого міста, інший — використовувався для прикриття рашистів, що наступали на Липці, що на Харківщині.

Вперше про один зі знищених "Панцирів" поблизу Бєлгорода написав канал "Dnipro | OSINT з Гарбузом", причому позицію цієї машини було розкрито ще на початку цього року, коли росіяни "зафільмували" і виклали в мережу роботу цієї машини на околицях міста, що дозволило OSINT-фахівцям визначити, де ж саме перебуває ворожий "Панцир".

Тож виходить, що майже пів року рашисти використовували ледь не одну й ту саму позицію для свого ЗРГК, щоб відбивати атаки українських ракет та дронів — і якщо раніше дістати ворожу машину було дійсно важче, то ситуація змінилася тоді, коли США та інші країни зрештою дозволили бити їхнім озброєнням по території РФ.

І хоча наразі все ж зберігаються певні обмеження по дальності (наприклад, нещодавно стало відомо, що США заборонили бити з їхнього озброєння на відстані у понад 100 км), але все одно Сили оборони України тепер мають більше можливостей зі знищення озброєння російського окупаційного війська.

Раніше Defense Express розповідав, що на Заході оцінили, скільки ракет для ППО могла отримати Україна після лютого 2022 року.

Читайте також: ATACMS методично знищує ППО рашистів у Криму: Генштаб заявив про черговий удар по С-300 та С-400