xcounter
#

Рашисти вигадали фейк про "брудну бомбу", яким Шойгу по черзі лякає міністрів оборони

2205
Рашисти вигадали фейк про "брудну бомбу", яким Шойгу по черзі лякає міністрів оборони

У РФ придумали нову "страшилку", якою тепер лякають очільників оборонних відомств інших країн

Російські пропагандисти вигадали нову "казку", щоб виправдовувати свої подальші злочини, заплановані російським військовим командуванням – цього разу російське видання "РИА Новости" розповідає про "брудну бомбу" або малопотужну ядерну зброю, яку Україна нібито має використати для провокацій.

Читайте також: Ядерна палка Кремля: по яких цілях в Україні ворог може застосувати тактичну ядерну зброю

Фактично, такий пропагандистський прийом для РФ вже звичний – вони часто вигадують такі фейки, щоб потім виправдати власні злочини, яка російська армія регулярно здійснює на території України.

Але цього разу вони вирішили проїхатися цим фейком не тільки по вухах власного населення, але й насісти з ним щонайменше на міністрів оборони Франції, Великої Британії та Туреччини – як повідомляє російське міноборони, сьогодні Шойгу провів телефонні перемовини з Себастьяном Лекорню (Франція), Хулусі Акаром (Туреччина) та Беном Воллесом (Велика Британія).

брудна бомба шойгу рф фейк пропаганда
Росіяни знову "занепокоєні" фейком, який вони ж і вигадали

Цим очільникам оборонних відомств він розповів про свою "занепокоєність щодо ймовірних провокацій з боку України із застосуванням "брудної бомби".

"Брудна бомба" також відома як РРП – радіологічний розсіюючий пристрій – це, по суті, зброя, яка поєднує в собі звичайну вибухівку та радіоактивний матеріал. Призначена передусім для забруднення території навколо зони вибуху.

Читайте також: Як армія РФ "знімає кіно" для пропагандиських відео: або навіщо звозити сотню морських мін (оновлено)