xcounter
#

Рашисти готують до оборони Мелітополь в 70 км від лінії фронту - Генштаб ЗСУ

4482
Рашисти готують до оборони Мелітополь в 70 км від лінії фронту - Генштаб ЗСУ

Армія РФ вже обрала собі нову "Чорнобаївку" та формує новий вузол оборони

Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив, що армія РФ створює оборону окупованого Мелітополя та споруджує по периметру міста укріплення та фортифікаційні споруди.

Також схоже, що рашисти не можуть без нової "Чорнобаївки" й формують на аеродромі під містом нову базу. На це вказує те, що цивільним заборонили наближатися до цього об'єкту. Водночас сам аеродром поблизу Мелітополя знаходиться у межах досяжності HIMARS з поточних позицій ЗСУ.

Читайте також: Для підготовки "чмобіків" з Москви бракує навіть патронів, а найбільше у РФ стрільбище виявилось фікцією (відео)

Але найцікавішим є те, що, відповідно до повідомлення Генштабу до Мелітополя прибувають колони з боку міста Токмак. Пояснити це транзитним маршрутом неможливо, бо для армії РФ для посилення угрупування логічно використовувати трасу М-14, яка йде вздовж Азовського моря.

Можливо зробити обережне припущення, що у Мелітополь перекидаються штабні та тилові підрозділи, які раніше знаходились у ближчій до фронту зоні. І фактично саме Мелітополю командування армії РФ відвело роль головного вузла оборони.

А все це говорить про те, що командування армії РФ очікує удару ЗСУ саме у напрямку Токмака з виходом на Мелітополь із подальшим виходом на адміністративні кордони з Кримом. А саме цей вектор, з точки зору розсікання та оточення значних сил РФ, відверто напрошується, як найбільш очевидний.

У ідеалізованій ситуації це дозволяє вийти на берег Азовського моря, знищити "сухопутний міст" до Криму, а також

відрізати все угрупування армія РФ вже на лівому березі Дніпра.

Можливо саме тому, як повідомляє Генштаб, у тимчасово окупованих населених пунктах Каховка, Таврійськ і Нова Каховка Херсонської області спостерігається зменшення кількості особового складу противника.

"У містах залишається мінімальна кількість окупантів, по вулицях пересуваються патрулі", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: РФ має тисячі ракет до С-300, але для війни в Україні вирішила взяти менше сотні в Білорусі