xcounter
#

Поки грошей на "Армату" немає, а БМП не вистачає - рашисти почали наступати на "гольф-карах"

13190
Поки грошей на "Армату" немає, а БМП не вистачає - рашисти почали наступати на "гольф-карах"

Попри те, що китайські Desertcross 1000-3 у РФ позиціонувались як тиловий транспорт, ворог їде на них у штурми

Під час невдалої спроби прорвати оборону 60-ої окремої механізованої бригади на Лиманському напрямку ворог використав китайські всюдиходи Desertcross 1000-3, які почали постачати до російського війська ще восени 2023 року.

У самій бригаді ЗСУ назвали ці машини "гольф-карами", але слід зазначити, що сама атака на українські позиції була дуже потужна. Ворог кинув на штурм не лише Desertcross 1000-3, а й важку бронетехніку - танки, включно з Т-90М "Прорыв" та БМП.

Читайте також: Ворог вже понад тиждень не використовує А-50: без якого функціоналу та можливостей залишились "ВКС" РФ

"Все, що не встигло втекти, тепер металобрухтом лежить на нашій землі - орків виженемо, а земля знову буде чиста й квітуча", - йдеться у дописі 60-ої окремої механізованої бригади.

Водночас сам епізод з використанням Desertcross 1000-3 доволі показовий, бо у штурмові дії було відправлено одразу чотири таких транспортних засоби й це було зроблено вже після того, як українські бійці знищили важку бронетехніку ворога.

Зазначимо, що вперше ці китайські всюдиходи у районі передової були помічені у листопаді у ролі медичних евакуаційних машин, але, можливо, через складність управління все завершилось тим, що водій наїхав на своїх. А загалом міноборони РФ замовило 2000 одиниць Desertcross 1000-3, що викликало обурення навіть у рядах рашистів.

Desertcross 1000-3
Desertcross 1000-3

Справа в тому, що це відкрита, без стекол, невелика машина, з вантажопідйомністью 550 кг, яку закуповують за 23,88 тисячі доларів за одну машину. При цьому її прохідність обмежена кліренсом у 318 мм, а у якості трансмісії використано варіатор.

Зазначимо, що пояснень використання такої техніки, як Desertcross 1000-3 для штурмових дій, або навіть з метою їх забезпечення, чи навіть евакуації поранених у зоні безпосереднього вогневого впливу, окрім браку у ворогу інших засобів - важко знайти.

При цьому у самій РФ вже офіційно, на рівні керівника "Ростеха" визнали, що на танк "Армата" немає грошей й взагалі він не для війни, а ставка зроблена на дешеве озброєння.

Читайте також: 30 САУ Caesar і 38 легких танків AMX10: Франція відзвітувала про майже 4-мільярдну підтримку України