xcounter
#

Останні секунди Т-90М зі скаженим кулеметом: у ЗСУ наочно показали, чому "Прорыв" не доїхав до параду (відео)

108447
Т-90М "Прорыв", фото ілюстративне
Т-90М "Прорыв", фото ілюстративне

Видовищні кадри утилізації ще одного російського Т-90М "Прорыв"

Сили оборони України відправили в пекло ще один російський танк Т-90М – відео знищення ворожої машини опубліковано в соцмережах. Як стверджується, танк закидали боєприпасами зі звичайного "Мавіка".

З цією машиною це вже буде щонайменше 20 російський "Прорыв", знищений з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну – і це тільки підтверджені на фото чи відео випадки.

Читайте також: Як російський Т-90М намагався схитрувати та втекти від артилерії і в нього нічого не вийшло (відео)

Разом з тим, на відео вище з палаючим Т-90М окрему увагу на себе звертає дистанційно керована турель танка з кулеметом, яка просто крутиться навколо своєї осі, наче якийсь макет – ймовірно, кулемет "сказився" через несправну електроніку машини.

Т-90М
Коли замість парада поїхав на поле бою

Поява відео зі знищенням російського Т-90М доволі промовисте в контексті вчорашнього параду РФ на 9 травня – для головного дійства в Москві серед танків знайшли лише один Т-34.

Т-34 танк РФ парад
Окупанти з танків для свого парада знайшли лиш один Т-34

Ну а демілітаризація чергового "Прорыва" – ще одна промовиста відповідь на питання, а куди ж поділася техніка для параду, який виявився "пшиком" з колоною у 51 машину.

Читайте також: Рашисти серйозно думають, що їх Т-90М "Прорыв" на іржавих мікросхемах зможуть "переграти" Challenger 2 і Leopard 2A4