xcounter
#

Танки, БМП, ЗРК та артилерія закінчились: для параду у Москві знайшли лише Т-34 та бронеавтомобілі (фото)

19643
Танки, БМП, ЗРК та артилерія закінчились: для параду у Москві знайшли лише Т-34 та бронеавтомобілі (фото)

​Парад на 9 травня у Москві, замість чергової демонстрації російських аналоговнєтов та величезної кількості техніки завершився справжнім "пшиком"

Для свого центрального дійства у Москві на 9 травня у РФ вочевидь не змогли зібрати бодай якусь адекватну кількість озброєння. Й Червоній площі проїхались лише бронеавтомобілі, комплекси С-400, ОТРК "Искандер", а також стратегічні "Ярси".

Окрім бронеавтомобілів "Тигр", З-СТС "Ахмат" (продемонстрована у липні 2022 року, перший зразок знищено на початку жовтня) та "Спартак" (продемонстровано 16 березня 2023 року), серед бронетехніки був лише Т-34.

Читайте також: Ще 1,2 млрд доларів від США на озброєння для ЗСУ: ЗРК HAWK та втаємничені дрони протиповітряної оборони

Жодної БМП, жодного іншого танку, взагалі жодної іншої гусеничної техніки - на параді не було. Навіть "Армат" не виділили, не говорячи про Т-90М "Прорив", Т-72Б3, Т-80ВБМ, БМП-3, БМП-2 тощо. Куди поділась вся ланка техніки для повітряно-десантних підрозділів - включно з БМД-4 та "Ракушкой" - чудово знають ЗСУ.

Як не було й артилерії, як причіпної, так й самохідної, реактивних систем залпового вогню, мінометів, тощо. Одразу за бронемашинами проїхались дві пускові ОТРК "Искандер". А це замість колон з "Мста", "Градів", "Угаранів", "Смерчів", "Солнецпеків", а також звісно аналоговнєтної парадної "Коаліції".

Ланка протиповітряної оборони теж була представлена лише С-400. Жодного іншого зенітного ракетного комплексу на парад виділено не було, тобто не було: ЗРГК "Панцир" та "Тунгуска", "Тор", "Бук" тощо, які є постійними учасниками парадів у Москві.

Й завершували парад ґрунтові стратегічні комплекси "Ярс". При цьому одразу три одиниці, що зробило їх одним з наймасовіших учасників параду.

А за ними проїхались з прапорами "парадні" колісні бойові машини "Бумеранг", які рашисти вже роками намагаються запустити у серію.

Ніякої повітряної частини не було, й як торік це списали "на погані погодні умови". Більше того, офіційно у параді брало участь 125 одиниць техніки, у реальності - близько 50. Але попри те, що парад транслювався, у російських ЗМІ продовжують говорити й про погану погоду й про понад 100 бойових машин у парадних розрахунках.

Зрештою чому у РФ не здогадались показати просто парад 2020 року, коли було залучено 216 одиниць військової техніки, залишається під питанням. Бо загалом все це дійство виглядає доволі дивно, відверто куций парад, на якому з усіх аналоговнєтів лише бронеавтомобілі й без цілих сегментів озброєння та військової техніки для цілих родів військ.

Водночас відповідь на питанням куди поділась вся техніка для сакрального для рашистів гримання зброєю доволі проста.

Читайте також: Черговий ракетний обстріл РФ наша ППО відбила з ефективністю у понад 90%