xcounter
#

Німеччина і Франція готові продати Аргентині субмарини, ембарго від Британії їх не лякає взагалі

4832
Єдина наявна в строю ВМС Аргентини субмарина ARA Salta, архівне зображення з відкритих джерел
Єдина наявна в строю ВМС Аргентини субмарина ARA Salta, архівне зображення з відкритих джерел

Бо коли справа стосувалась літаків, то тут країни Заходу ретельно виконували заборони по Аргентині

Портал Infodefensa пише, що уряд Аргентини хоче в 2023 році замовити поставку трьох нових дизель-електричних підводних човнів. Серед можливих постачальників називаються французька Naval Group зі Scorpene та німецька ThyssenKrupp, при цьому аргентинці сподіваються, що угода передбачатиме передачу необхідних технологій, а будівництво підводних кораблів відбуватиметься на потужностях в самій Аргентині.

На початку 2023 року міністр оборони Аргентини Хорхе Тайана відвідав потужності Naval Group в самій Франції та ThyssenKrupp в самій Німеччині. При цьому представники обидвох компаній не тільки демонстрували аргентинському гостю свої технологічні можливості, але й також задавали питання "про надважливе питання фінансування".

Читайте також: Наша ППО за 1,5 доби знищила ще два Ка-52, чому це важливо для контрнаступу ЗСУ
Єдина наявна в строю ВМС Аргентини субмарина ARA Salta, архівне зображення з відкритих джерел

Самим аргентинцям підводні човни треба "на вчора", бо зараз у них нема боєздатних субмарин, а єдиний наявний підводний корабель ARA Salta може використовуватись хіба в ролі тренажера. І це вперше за 90 років ситуація, коли в строю аргентинських ВМС взагалі нема підводних човнів. Але в цій історії варто звернути увагу на іншу деталь.

Франція та Німеччина тут не заперечують свою готовність продати субмарини Аргентині, аби у клієнта на це були гроші. І при цьому раптовим чином "уже не працює" фактор збройного ембарго від Великої Британії, яке по факту діє ще з 1982 році після перемоги британців у Фолклендській війні.

Аргентинський Super Etendard з протикорабельною ракетою AM39 Exocet, архівне зображення з відкритих джерел

Бо коли справа стосується того, що Аргентина намагається купити нові чи вживані бойові літаки, то тут все виглядає рівно навпаки – країни Заходу дуже ретельно дотримуються британського ембарго, іноді навіть до парадоксів.

Наприклад, Defense Express розповідав про те, що в травні 2023 року Аргентина списала усі свої літаки Super Etendart, зокрема п’ять придбаних у Франції в 2018 році Super Étendard SEM, які були поставлені без піропатронів до катапультованих крісел. Хоча французи в цій історії продавали списані літаки, поставити до них піропатрони "забули" саме з поправкою на британське ембарго.

Франція заробила 14 мільйонів євро на продажі "чемодана без ручки", натомість аргентинці й далі залишись без боєздатної авіації.

Аргентинські військові "прощаються" зі своїми Super Etendard, травень 2023 року, зображення з відкритих джерел
Читайте також: Embraer за 6 років збудувала тільки шість KC-390 для ВПС Бразилії