xcounter
#

На якому аеродромі стоять одразу два А-50У рашистів, що так і просять дрона з "бавовною" (фото)

17096
Рашистський А-50У, ілюстративне фото з відкритих джерел
Рашистський А-50У, ілюстративне фото з відкритих джерел

Місце їх розташування багато чого розкаже про тактику "повітряних боягузів" зі складу "ВКС РФ"

OSINT-аналітик MT_Anderson на своєму профілі в Twitter виклав у відкритий доступ супутникові знімки рашистського аеродрому "Крымск", розташованого на території Краснодарського краю Росії. Летовище "Крымск" є базовим для 3-го змішаного гвардійського авіаполку "ВКС РФ", на початку березня 2023 року там був зафіксований як мінімум один літак радіолокаційного дозору типу А-50, а наприкінці цього ж місяця там був зафіксований ще один А-50.

Ймовірно, на даний момент "Крымск" - єдиний аеродром росіян, на якому стоїть одразу два літаки типу А-50 із 10 наявних в строю "ВКС РФ". Що в свою чергу, робить цей об'єкт одним із пріоритетних для можливої доставки "бавовни" від Сил оборони України за допомогою безпілотника.

Читайте також: Рашисти потягли на передову додаткові 100-мм гармати "Рапира"
Два рашистські А-50У на аеродромі "Крымск", березень 2023 року, зображення - MT_Anderson

Кожен із наявних А-50 важливий для "ВКС РФ", бо може виявляти і супроводжувати цілі, та наводити на них бойові літаки, і таким чином відігравати роль "повітряного командного пункту".

Наприклад, для базової версії А-50 заявлена можливість опрацьовувати одночасно до 45 цілей та наводити літаки на 10 цілей, для модернізованого А-50У – до 150 цілей та 10-12 цілей відповідно. Через це рашисти можуть використовувати такі літаки зокрема для управління обстрілами території України

Але в А-50 є і свої недоліки, наприклад – мала тривалість польоту лише в 4 години, і ця проблема не вирішується навіть наявністю штанги дозаправки у повітрі. Росіяни на своїх А-50 (за деякими виключеннями) майже ніколи не практикували дозаправку в повітрі, а якби й практикували – сенсу в цьому було б небагато, чисто те, що за 4 години польоту апаратура літака може почати давати збої.

Цікаво, що при цьому ці два А-50 знаходяться під "прикриттям" змішаного авіаполку, в якому (як показують супутникові знімки) налічується аж 52 винищувачі Су-27 та дев’ять Су-30. Що може свідчити про те, що рашисти намагаються максимально убезпечити свої "повітряні командні пункти" для ударної авіації.

Але цілком можливо, що такі зусилля ворога можуть зазнати краху. Якщо згадати бодай про те, як український безпілотник цілком успішно доставив "бавовну" в порт Туапсе наприкінці лютого 2023 року, розташований насправді не так далеко від того ж аеродрому "Крымск".

Рашистський А-50У, ілюстративне фото з відкритих джерел
Читайте також: Рашисти щодня застосовують свій аналог JDAM-ER - УМПК на передовій: чим можливо протидіяти