xcounter
#

Масований вогонь на випалення: ЗСУ за останню добу знищили 13 пунктів управління армії РФ у районі Херсону, мости та ППО

3908
Масований вогонь на випалення: ЗСУ за останню добу знищили 13 пунктів управління армії РФ у районі Херсону, мости та ППО

Збройні Сили України активно завдають ударів по рашистах на півдні України на всю глибину плацдарму ворога

Збройні Сили України продовжують активні наступальні дії у районі Херсону, випалюючи позиції армії РФ масованим вогнем. Оперативне командування "Південь" повідомило, що за минулу добу, 29 серпня, було завдано ударів по 13 пунктам управління ворога в Херсонському, Бериславському і Каховському районах, тобто на всьому плацдармі рашистів на правобережжі.

Окрім того, було знищено склади боєприпасів в районі Берислава, Антонівки, які знаходяться у глибині позицій противника та передовий склад у районі населеного пункту Високопілля. Удари завдавались і про транспортних артеріях, які зв'язують плацдарм окупантів, окрім мостів через Дніпро у районі Херсону та Нової Каховки удар був завданий і по переправі, яку ворог намагався організувати біля села Львове.

Читайте також: РФ готує маневри, де буде 140 літаків та 50 тисяч військових: як це "допоможе" Кремлю у війні проти України
херсон контрнаступ
Удари по тилових об'єктах армії РФ (накладено на мапу оперативної ситуації DeepState, позиції ЗСУ не оновлені, стан на 28 серпня)

Жителі Херсону повідомляють про постійні удари по позиціях армії РФ у самому місті. Є непідтверджена інформація про звуки стрільби на околицях, але навряд мова йде про бої.

Також Оперативне командування "Південь" повідомляє про удари по об'єктах протиповітряної оборони армії РФ, мова йде про шість авіаційних ударів. Здійснюється і контрбатарейна боротьба, зазначено про знищення ракетно-артилерійськими підрозділами 11 гаубиць "Мста-Б", що фактично дорівнює двом батареям, ураження САУ, РСЗВ та мінометів ворога. Певною мірою картину можливо оцінити завдяки сервісу NASA з моніторингу пожеж, який, звісно, підходить для задач відстеження активності на фронті доволі опосередковано.

Але, тим не менш, демонструє велику кількість осередків пожеж на півночі рашиського плацдарму у районі населених пунктів Біляївка та Українка у 10 км від лінії фронту станом на 28 серпня.

Контрнаступ Херсон
Шар сервісу NASA FIRMS на мапі DeepState, позиції ЗСУ не оновлені, стан на 28 серпня

Осередки пожеж сконцентровані й у середині плацдарму ворога поблизу селища Тамарине, а також в глиб по осі Новосілка - Шляхове. Пожежі зафіксовані й на захід від Херсону поблизу населеного пункту Тернові Поди та Зелений Гай, а також Солдатське.

контрнаступ херсон
Шар сервісу NASA FIRMS на мапі DeepState, позиції ЗСУ не оновлені, стан на 28 серпня

Нагадаємо, що ЗСУ учора 29 серпня розпочали контрнаступ на півдні України, ЗСУ закликає не поширювати фото та відео з передової.

Читайте також: Чехія передала Україні 240% танків Т-72 з наявних у строю, замість них отримає 15 Leopard 2 від Німеччини