Як повідомив директор ДП "Львівський радіоремонтний завод" (входить до складу ДК "Укроборонпром") Олександр Заіка, наразі підприємство має достатньо значний рівень завантаженості.
Мова йде про контракти з ремонту техніки (приблизно 60% від портфеля замовлень), що виконуються згідно з договорами про закупівлю послуг за державні кошти укладені з Міноборони України. Серед них й угоди на ремонт комплектучих для ЗРК "Тор".
Читайте також: РЕБ України: "Мандат" на монополію в ефірі
"В поточному році підприємство проводить капітальний ремонт НРЗ-4П (система радіолокаційного розпізнавання "свій-чужий"), ПРВ-16 (мобільний радіовисотомір), а також ремонт за технічним станом АЩП П-19 (антенно-щогловий пристрій мобільної РЛС), ЗРК С-125М1, складових частин ЗРК 9К330 "Тор", станцій радіоперешкод Р-378Б, Р-330Б та інших. Орієнтовна сума цих робіт складає 150-160 млн грн", - відзначив Олександр Заіка.
Крім того, на заводі опановують самостійне виробництво антен РЛС та редукторів до них й розширюють їх номенклатуру.
"В цьому році завершено освоєння випуску модернізованих антенно-щоглових пристроїв (АЩП) П-18 (мобільна РЛС) та передано замовнику 4 одиниці, до кінця 2020 року буде виготовлено ще 2 одиниці АЩП П-18. Сподіваємось на отримання нових замовлень у 2021 році", - розповів директор Львівського радіоремонтного заводу.
"Наступного року в інтересах Збройних Сил України ми плануємо освоїти ремонт та модернізацію РЛС П-37, та техніки РЕБ", - додав він.
За словами очільника державного підприємства, з 2014 року значно збільшилася як кількість замовлень, так і асортимент продукції, яку може ремонтувати або виготовляти "Львівський радіоремонтний завод".
"Протягом 20 років ми освоїли ремонт понад двадцяти видів техніки для потреб Збройних Сил України та інозамовників. З 2014 року для відновлення боєздатності техніки Збройних сил України було освоєно ремонт та модернізацію понад 10 видів техніки, які успішно пройшли випробування бойовими стрільбами на полігоні, несуть бойове чергування в Збройних Силах України, беруть участь в АТО та ООС на Сході України (на 2020 рік на заводі було опановано ремонт понад 30 видів техніки ППО). Наприклад, це: БМ 9А330 (Тор), ЗРК С-125М1, АМУ П-19, Р-330Б, Р-330К, Р-378А(Б), СПН-30…", - зазначив Олександр Заіка.
Також він додав, що якщо до війни 70% контрактів припадало на експорт (постачання здійснюються у більш ніж 20 країн світу), то з 2014 року їх частка знизилась до 40%.
Читайте також: В ДП "НДІ РЕТ" розробляють новітню радіостанцію спецпризначення та систему захисту від перешкод для навігації БПЛА