xcounter
#

Індія хоче, щоб їхній стелс-винищувач AMCA злетів через чотири роки після офіційного старту програми

2909
Інша індійська розробка – Tejas, фото ілюстративне
Інша індійська розробка – Tejas, фото ілюстративне

Хоча США в лютому демонстрували свої F-35 на виставці Aero India, Індія таки буде рухатися у бік власного винищувача п’ятого покоління

Індія вже давно планує дати зелене світло своєму проекту створення стелс-винищувача п’ятого покоління і зрештою розпочинає реалізацію цієї програми, як розповідає видання Times of India – наразі відомо, що план з розробки вітчизняного бойового літака АМСА (Advanced Medium Combat Aircraft) скоро відправлять на розгляд до Комітету безпеки, де й буде ухвалене остаточне рішення.

AMCA
Модель винищувача п’ятого покоління AMCA, фото FlyingDaggers45SQUADRON

Як відзначається, у рамках програми вже фактично завершені широкі міжвідомчі консультації, зокрема з вартості та дизайну, а також оцінки безпосередньої участі індійської промисловості в проекті. Вартість розробки оцінюється в близько 1,8-2 млрд доларів.

Читайте також: Індія має не тільки ядерну зброю, але й цілий арсенал балістичних ракет, і це як мінімум цікаво

Передбачається, що всього у рамках програми буде створено п’ять прототипів, один випробувальний зразок конструкції, проведено льотні випробування, а також сертифікацію 25-тонного винищувача.

Очікується, що перший прототип винищувача AMCA може злетіти через чотири роки після офіційного узгодження програми, а виробництво розпочати через шість років. Хоча тут справедливо також будуть зауважити, що сама програма AMCA була запущена в Індії ще в 2010 році. Також відзначається, що по факту перші винищувачі (ймовірно, за умови якнайшвидшого старту програми) посилять ПС Індії приблизно з 2035 року.

Індійський Су-30МКИ
Індійський Су-30МКИ

Для порівняння з програмами, які наразі реалізують інші країни, то, наприклад, Туреччина в цьому році

планує перший політ свого TF-X

і якщо все буде так, як запланували турки, то строк від старту програми до першого польоту становитиме сім років.

А от РФ для свого Су-57, який насправді не можна назвати "винищувачем п’ятого покоління", знадобилося вже дев’ять років – від старту розробки у 2001 році до першого польоту у 2010 році.

Ну і зрештою варто вже згадати й корейський довгобуд – літак KF-X, над яким працювали ще з 2001 року, а перший політ відбувся через 21 рік, а саме 19 липня 2022 року.

Але повернемося до індійського літака – відомо, що наразі ПС Індії загалом мають плани з семи ескадрилій або ж 126 літаків п’ятого покоління AMCA. Також відомо, що перші дві ескадрильї отримають американські двигуни General Electric F414, як у Tejas Mark 2, а двигун для інших літаків зроблять вже в кооперації з іншими країнами.

Читайте також: Індія посилює своє військо протикорабельними та зенітно-ракетними комплексами