Так, 20 червня 2020 року вітчизняне підприємство відвідала група народних депутатів де ознайомилась з процесом будування серійних літаків Ан-178, один з яких призначений для постачання Міністерству внутрішніх справ Республіки Перу.
Як можна побачити з оприлюдненої прес-центром "Антонов" світлини, що ілюструє цей візит, процес створення нового транспортного літака не припиняється.
Читайте також: ДП "Антонов" закуповує два двигуни для нового Ан-178 за $9,6 млн (фото)
Зокрема добре видно, що носова частина приєднана до основного корпусу, який також потихеньку набуває кінцевих форм.
Нагадаємо, всередині травня ц.р. прес-служба ДП "Антонов" (входить до складу ДК "Укроборонпром") повідомила про встановлення носової частини фюзеляжу у стапель загального складання, де раніше вже були розміщені підлога, шпангоути та бокові обшивки вантажного відсіку.
Також повідомлялося про готовність центральної частини крила літака, його лівої та правої консольних частин й хвостового оперення.
Крім того, були готові до встановлення на фюзеляж пілони турбореактивних двоконтурних двигунів Д−436−148ФМ, які, до речі, вже замовлені в вітчизняного підприємства ПАТ "Мотор Січ" (договір на придбання двигунів за $9,6 млн був укладений 3 червня ц.р.) й мають бути поставлені орієнтовно до квітня 2021 року. А також придбана бортова інтегрована апаратура навігації та посадки та інше обладнання за 1,7 млн гривень (січень 2020 року).
Нагадаємо, виготовлення багатоцільового літака Ан-178 (з планера з серійним номером 006) відбувається в рамках укладеного у листопаді минулого року контракту між ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" та Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу.
Згідно з договором, новий Ан-178 має бути поставлений протягом 24 місяців з дня першої оплати. Варто додати, що нещодавно видання "Оборонно-промисловий кур'єр" з посиланням на колишнього представника України в Латинській Америці Володимира Кравченко повідомило, що авансовий внесок за літак був внесений.
Вітчизняний літак був обраний перуанцями в процесі тендеру, де він виграв у інших відомих закордонних аналогів.
Так, за результатами порівнянь, український Ан-178 набрав 80,02 бали (при розрахунковій вартості $65 млн), італійській універсальний військово-транспортний літак скороченого злету і посадки C-27J Spartan від групи Leonardo набрав 66,22 бала (при розрахунковій вартості $65 млн), а третім визнали іспанський транспортник EADS CASA C-29 від Airbus Military, що отримав 58,60 бали (з цінником $55 млн).
Читайте також: На ДП "Антонов" почали стапельне складання фюзеляжу нового Ан-178