xcounter
#

ДККБ "Луч" представило за кордоном РСЗВ "Вільха-М" та протитанковий комплекс "Бар’єр-С" (фото)

14971
Прототип 543 "Бар’єр-С" та РСЗВ "Вільха-М" під час вогневих випробувань
Прототип 543 "Бар’єр-С" та РСЗВ "Вільха-М" під час вогневих випробувань

Презентація новітнього українського озброєння відбулася у рамках Міжнародної виставки IQDEX-2021

В столиці Республіки Ірак місті Багдад, де з 10 по 13 квітня ц.р. проходить Міжнародна виставка IQDEX-2021 відбулася презентація одразу двох новітніх українських артилерійських систем "Вільха-М" та "Бар’єр-С".

Відповідне повідомлення було розміщено на офіційній сторінці Facebook державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" (входить до складу ДК "Укроборонпром").

Читайте також: КБ "Луч" таки розробляє ударний БПЛА "Сокіл-300": за власні обігові кошти
IQDEX-2021
Вироби ДККБ "Луч" на Міжнародній виставці IQDEX-2021 / Фото: КБ "Луч"

Дещо раніше вже повідомлялося, що модернізована високоточна реактивна система залпового вогню "Вільха-М" з дальністю ураження до 110 км вже законтрактована закордонними замовниками, однак державні випробування цієї потужної зброї для власних Збройних сил ще тривають.

Зокрема, один з завершальних етапів випробувальних пусків ракет комплексу "Вільха-М" пройшов 22-23 березня 2021 року на Державному випробувальному полігоні Збройних сил "Алібей", розташованому неподалік від селища Тузли Татарбунарського району Одеської області. Ще одні пуски мають відбутися найближчим часом - 14-17 квітня ц.р.

Вільха-М
Макет 300-мм коригованої ракети Р624М "Вільха-М"

Щодо протитанкового ракетного комплексу 543 "Барєр-С", то про початок робіт з глибокої модернізації на базі радянського самохідного ПТРК "Штурм-С" стало відомо всередені минулого року.

Бар’єр-С
Протитанковий комплекс 543 "Бар’єр-С" від ДККБ "Луч"

На оновленому комплексі (створеному на базі бойової машини 9П149) буде встановлена сучасна оптико-прицільна станція наведення ОПСН від ДП "Ізюмський приладобудівний завод" з іноваційною чотирьохконтурною системою стабілізації, а замість застарілих керованих ракет 9М114 "Кокон", "Барєр-С" озброять потужними ракетами РК-2П та РК-2ПОФ з дальністю до 7 км від ДККБ "Луч".

Окрім цього, на IQDEX-2021 представники київського КБ за підтримки ДП "СЗТФ Прогрес" привезли свої бестселери - ПТРК "Скіф" й ЛПРК "Корсар", а також 100 мм керований постріл для гармати БМП-3.

РК-3
Представники Іраку під час презентації продукції ДККБ "Луч" на виставці IQDEX-2021 / Фото: КБ "Луч"

"Продукція ДП "ДержККБ "Луч" зможе значно підсилити національні Збройні Сили", - процитувала прес-служба підприємства слова Міністра оборони Республіки Ірак Джуми Інад Саадуна.

Читайте також: ЗРК ближньої дії для закордонного замовника: який новий комплекс розробляє ДККБ "Луч"