У Білорусі помічено перекидання військової техніки, зокрема САУ 2С5 "Гіацинт-С" та командних машин типу 1В13 та 1В14, які штатно входять в артилерійську батарею, з новим тактичним знаком у вигляді трикутника.
На наявному відео цей знак помічений на більшості машин, включно з вантажівками та навіть трактором.
Читайте також: Рашисти "згадали" про "Малку" після того, як повернули в стрій лише третину САУ "Пион"
Але справа в тому, що цей залізничний состав належить до Білорусі, а не РФ. На останніх кадрах видно пасажирський вагон у лівреї саме залізничних доріг Білорусі. А коли війська перекидаються з РФ, то використовуються вагони російських залізничних доріг.
Нанесення такого знака часто означає появу нового доволі великого угрупування та/або напряму бойових дій. Зокрема такі тактичні знаки доволі великого розміру у вигляді букв Z,V,O стали характерною рисою міток рашиської техніки, яка діяла на півночі, півдні та сході України.
Надалі, скоріш за все, у новосформованого 3-го армійського корпусу РФ з'явився тактичний знак у вигляді перегорнутого трикутника з колом, який для багатьох рашистів виявився надскладним для нанесення.
Водночас у "військових" рашиських телеграм-каналах вже з'явилось можливий детальний вид цього тактичного знака, яким маркується військова техніка помічена у Білорусі.
Якщо інформація вірна, то у середині трикутника має знаходиться "двійка". Символізм цього маркування на кшталт "другий фронт" чи "друга спроба" - залишимо за дужками.
Водночас у Білорусь, за офіційною заявою міноборони країни, вже почали надходити російські регулярні підрозділи для формування так званого "регіонального угруповання". На офіційних відео на техніці тактичні знаки не помічені.
Але у мережі вже з'явилось відео з перекиданням інших білоруських артилерійських підрозділів, зокрема 220-мм РСЗВ "Ураган" з аналогічним тактичним знаком. Зазначається, що цей підрозділ був помічений у 5 км від кордону з Україною.
Зазначимо, що сьогодні, 16 жовтня, у Мінську були помічені МиГ-31, які можуть бути носіями ракет "Кинжал", використовуватись, як ерзац-ДРЛО та можуть нести далекобійні ракети "повітря-повітря".
Читайте також: Росія може отримати від Ірану ракети Fateh-110 та Zolfaghar: яка від них небезпека