xcounter
#

"Палантин-К" відбив "диверсантів", а Су-34 "відбомбили" позиції противника: РФ продовжує "брязкати зброєю" поблизу кордону з Україною

Поблизу кордону з Україною: російські Су-34 "відбомбили" позиції противника, а РЕБ "Палантин-К" відбив "диверсантів"
1041
"Палантин-К" відбив "диверсантів", а Су-34 "відбомбили" позиції противника: РФ продовжує "брязкати зброєю" поблизу кордону з Україною

Після проведення масштабних російсько-білоруських навчань "Запад-2021", у РФ продовжують "брязкати зброєю" поблизу кордону з Україною

Нещодавно Defense Express розповідав, що Росія в окупованому Криму почала масштабні навчання сил Чорноморського флоту РФ, один із елементів яких – комплекси "Панцырь" відбивали атаку крилатих ракет "умовного противника" по цілях в районі Керченської протоки.

Керченський міст
"Кримський міст" слугує окупантам для оперативного перекидання військ та інших агресивних дій проти України

Разом з тим, тепер маємо ще й такі новини – 18 вересня пресслужба Західного військового округу (ЗВО) ЗС РФ відзвітувала, що у Воронезькій області екіпажі бомбардувального авіаційного полку Ленінградського об’єднання ВПС та ППО ЗВО бомбовими ударами знищили пересувний командний пункт умовного противника під час навчально-тренувальних польотів.

Читайте також: Поки проходять навчання "Запад-2021": Україна посилює кордон з Білоруссю, вилучено закладку вибухівки (відео)

У навчаннях взяли участь винищувачі-бомбардувальники Су-34, які знищили живу силу та бойову техніку умовного противника, а також відпрацювали авіанальоти з різних напрямків та скидування авіабомб по наземних цілях. Усього в навчаннях взяли участь 10 літаків Су-34 та близько 80 осіб льотного та інженерного складу.

Су-34
Всього у навчаннях взяли участь 10 літаків

Разом з тим, наступного дня, 19 вересня, фахівці окремого батальйону РЕБ загальновійськової армії ЗВО "відбили диверсію умовного противника" під час тактико-спеціального навчання з використанням комплексів РЕБ "Палантин-К" на полігоні "Погоново" у Воронезькій області.

Усього в цих навчаннях взяли участь близько 300 військових, а також задіяно близько 20 одиниць озброєння, військової та спеціальної техніки.

Читайте також: Російські роботи "Уран-9", які провалилися в Сирії, взяли участь у навчаннях "Запад-2021"