xcounter
#

Армія РФ в Італії: Кремль здійснив інформаційну агресію, прикрившись короновірусом

70
Армія РФ в Італії: Кремль здійснив інформаційну агресію, прикрившись короновірусом

"Гуманітарна операція" армії Росії у Італії, яка прибула нібито для допомоги у боротьбі із пандемією COVID-19, виконала головне завдання Кремля - здійснила потужну інформаційну атаку проти НАТО та країн Євросоюзу.

Кремль максимально поширив інформацію про надання своєю армією "гуманітарної допомоги" Італії у всіх ЗМІ. Фактично вся Італія потонула в пропаганді Кремля. А головною тезою російської пропаганди стало те, що допомога від Москви прийшла в той час, коли Євросоюз та країни НАТО відвернулися від проблем Італії.

Проте в реальності, вся кремлівська допомога це два десятки "мийок" для дезінфекції озброєння і військової техніки, замість лікарів-практиків - працівники військового ВНЗ, а 80% гуманітарного вантажу - непотріб. Але своєї головної мети Кремль досяг - здійснив інформаційну атаку. Таку думку Defense Express висловив Валерій Король, голова правління ГО "Центр комунікаційно-контентної безпеки".

Читайте також: Boeing тимчасово зупинить виробництво КС-46A і Р-8A через коронавірус

"Всі італійські ЗМІ були заповнені сюжетами, в яких колонна з 22 російських КамАЗів, з російськими прапорами та гаслами "З Росії з любов’ю", йшла від аеродрому поблизу Риму до Бергамо. Фактично оце є агресія під час якої відбуваються інформаційно-контенті впливи. Відбулась комунікація з населенням Італії, з населенням Євросоюзу, і Кремль контентно довів, що тільки Росія прийшла на допомогу Італії. І хоча реальна допомога армії РФ - нікчемна, для пересічного італійця залишається у пам’яті те, що Росія допомогла", - розповів Валерій Король, голова правління ГО "Центр комунікаційно-контентної безпеки".

Одним з показовим прикладів є активно поширене у соцмережах відео, на якому італієць на камеру знімає прапор ЄС та замінює його прапором Росії, тримаючи у руках листок з подякою Путіну.

"Кремль досяг своєї мети - всі в Європі почули про допомогу Росії. Ніхто вже не буде розбиратися в тому, наскільки дієвою була така допомога. І такі інформаційні агресії є найбільшою загрозою для світової демократії. Росія не буде фізично нападати на Європу, вони будуть її знищувати зсередини саме такими виключно демократичними засобами", - підкреслив експерт.

Наприклад, одночасно з тим, як у Італії почалась операція російської армії, Москва звинуватила Польщу в тому, що вона заборонила проліт військових літаків РФ над своєю територією. Водночас, канал Russia Today нагнітає ситуацію, сповіщаючи панічні новини про короновірус та звеличує Росію.

"Російські інформаційні атаки впливають на свідомість населення. І в потрібний для Крмеля момент такі інформаційно-контенті міни вибухнуть. Ми це вже бачили у Криму та на Донбасі", - підкреслив Валерій Король. Додавши, що єдиним шляхом протидії російській пропаганді є жорсткий перегляд прав доступу російських пропагандистів до європейського споживача, який має прийти на заміну намаганням "не дратувати" Путіна.

Раніше також стало відомо, що Армія США розгортає польові шпиталі для хворих на коронавірус