xcounter
#

Рашисти згадали про свої "плащі" від тепловізорів, але тепер нібито роблять їх зовсім "невидимими"

3661
Рашисти згадали про свої "плащі" від тепловізорів, але тепер нібито роблять їх зовсім "невидимими"

Ще минулого року ворог хвалився своїми термокамуфляжами, які допомагають сховатися від тепловізора — втім, в такій технології є й свої недоліки

Російська компанія hiderX заявила, що проводить роботи над новим маскувальним костюмом, що робить військових "повністю невидимим" для тепловізійних засобів — йдеться про те, що він нібито "ламає" та "розмиває" силует, про це повідомляють ворожі пропагандистські ЗМІ.

У компанії кажуть, що нібито їхня розробка — унікальне "ноу-хау", і що жоден існуючий у світі виріб (окрім їхнього, звичайно), не може повністю сховати людину чи об’єкт від тепловізійних засобів — мовляв, навіть якщо костюм має захист від тепловізора, але людина в ньому все одно "переливається" тощо.

Читайте також: Башкирський бунт як провісник розпаду рф

Заявлено як відео роботи нового костюму рашистів

Ворог заявляє, що йому нібито вдалося створити унікальну власну технологію, що базується на покритті тканин певним складом, деталі про який вони не розкривають. "Принцип дії полягає в екрануванні температури довкілля від об’єкта", — кажуть розробники.

Такий "костюм" за їхнім твердженням можна помістити у карман, а важить він нібито всього 350 грамів. Можна припустити, що росіяни у цьому новому костюмі намагалися також вирішити проблему перегріву від такого костюма при спробах здійснити будь-яку фізичну активність. При цьому також реалізована можливість використання різних типів маскування залежно від місцевості — ліс, піски, міська забудова тощо.

термокамуфляж
Приклад роботи термокамуфляжа

Зараз за словами виробників продовжується випробування цього "новітнього невидимого" костюма, а до кінця цього місяця остаточно завершити роботи над цим виробом.

З одного боку, тут, звичайно, не варто применшувати загрозу, що у противника з’являються нові ідеї та виробники працюють над новими засобами, а як же зробити так, щоб військовий був максимально непомітний на полі бою.

З іншого боку, інформація про те, що рашисти активніше використовують термокамуфляж для маскування від тепловізора з’явилася ще минулого року, і тоді ми детально розповідали про те, як працюють такі костюми й чи дійсно є загроза.

Також восени минулого року ми розповідали про те, що термокамуфляжі для маскування від тепловізорів почали шити й в Україні.

Читайте також: Армія РФ може послати клон БТР-152 від ПВК "Вагнер" на прорив мінних полів