xcounter
#

HIMARS знову демонструє майстер-клас з ураження російського 240-мм міномета (відео)

12111
Вогонь з HIMARS, фото U.S. Marines
Вогонь з HIMARS, фото U.S. Marines

Всього окупанти втратили щонайменше 14 своїх 2С4 "Тюльпан"

Сили оборони України уразили черговий 240-мм важкий самохідний міномет противника – у мережі з’явилося відео, як російське окупаційне військо втратило ще один свій 2С4 "Тюльпан".

Як відзначається, на кадрах нижче – результати роботи зведеної тактичної групи "Адам" за коригуванням 3-ї окремої штурмової бригади.

Читайте також: Чи справді РФ збільшила ремонт і виробництво танків у 3,6 раз, а БПЛА - у 53 рази

Відзначається, що російський 2С4 "Тюльпан" було уражено з ракетної системи HIMARS, його вполювали поблизу селища міського типу Зайцеве, що орієнтовно у 9 км від лінії фронту.

2С4
Уражений російський самохідний міномет 2С4 "Тюльпан"

Це вже як мінімум 14 самохідний міномет "Тюльпан", які окупанти втратили з початку повномасштабного вторгнення, з них 13 одиниць – знищено, ще один – пошкоджений.

Зокрема один з них було уражено тим же HIMARS наприкінці червня цього року, машину також було знищено на Бахмутському напрямку.

Загалом останнім часом ракетна система HIMARS з її високоточними ракетами GMLRS відіграє значну роль у контрбатарейному вогні, знищуючі російські артилерійські системи.

Один з найбільш видовищних випадків можна згадати, коли американська ракетна система чотирма ракетами знищила одразу батарею самохідних артилерійських установок "Мста-С".

Читайте також: Чому Повітряні Сили України збивають дрони та ракети над містами: пояснення "на пальцях"