xcounter
#

ЗРК С-300, "Бук-М1", С-125 та "Оса" ЗСУ задіяли у масштабних тренуваннях: відбивали авіаналіт та знищення крилатих ракет (відео)

2410
ЗРК С-300, "Бук-М1", С-125 та "Оса" ЗСУ задіяли у масштабних тренуваннях: відбивали авіаналіт та знищення крилатих ракет (відео)

Розрахунки комплексів ЗРК з тих, що стоять на озброєнні ЗСУ, днями відпрацювали пуски по БПЛА-мішенях та бойових літаках. Поки імітаційні

Підсумкові тактичні навчання підрозділів зенітних ракетних військ Збройних сил України з бойовою стрільбою в рамках стратегічних командно-штабних навчань "Об’єднані зусилля – 2021" тривають.

Розрахунки численних комплексів С-300, "Бук-М1", С-125 та "Оса" на полігоні "Ягорлик", за повідомленням прес-служби Командування Повітряних Сил ЗСУ, виконали імітаційні пуски зенітних керованих ракет по повітряних цілях.

Читайте також: ПрАТ "Рамзай" розробило для ЗСУ бюджетну БПЛА-мішень RZ-60

В якості "мішеней" виступали радянські безпілотні літальні апарати (при СРСР розвідувальні) ВР-2 "Стриж" та ВР-3 "Рейс", а також винищувачі Су-27, МіГ-29 та штурмовики Су-25.

Ту-141 Стриж
Радянський розвідувальний БПЛА Ту-141 "Стриж" (ВР-2) працював в ролі мішені крилатої ракети для комплексів ППО ПС ЗСУ

"Сьогодні продовжуємо проводити навчання підрозділів зенітних ракетних військ на Херсонщині. Наразі розрахунки успішно виконали усі поставлені завдання щодо протиповітряної оборони важливих державних об’єктів", - розповів командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Микола Олещук.

С-300ПТ ЗСУ на Державному випробувальному полігоні Ягорлик
С-300ПТ ЗСУ на Державному випробувальному полігоні "Ягорлик"

Як повідомив начальник зенітних ракетних військ полковник Борис Генов, у повітрі була створена обстановка, яка імітувала масований повітряний напад ворога. Ракетники одночасно відбивали авіаналіт та обстріл крилатими ракетами важливих державних об’єктів країни.

Ягорлик
Незабаром з численних ЗРК почнуть стріляти по мішенях вже бойовими ракетами

"Це був іспит особового складу на їхню спроможність виконувати бойові завдання. Усі підрозділи впоралися на "відмінно". Наступний етап – проведення бойових стрільб з реальними пусками зенітних керованих ракет", - зазначив полковник Борис Генов.

С-300
Незабаром з численних ЗРК почнуть стріляти по мішенях вже бойовими ракетами

Нагадаємо, нещодавно завершився льотно-методичний збір з підготовки екіпажів винищувальної, штурмової, бомбардувальної, розвідувальної та транспортної авіації Повітряних сил ЗС України (проходив з 6 по 20 вересня 2021 року) і на якому екіпажі бойової авіації тренувалися знищувати ворога в повітрі, на землі й на морі.

Ягорлик
Поки що мішені "уражались" лише імітаційними пусками
ЗУ-23-2
Тренування проходять також і у розрахунків ЗУ-23-2
Ягорлик
На полігон доставляють ракети для практичних пусків
Пускові С-300ПТ ЗСУ
Пускові С-300ПТ ЗСУ
Пускова комплексу ВР-2 Стриж
Пускова комплексу ВР-2 "Стриж"
БПЛА
Приземлення однієї з повітряних мішеней на полігоні "Ягорлик"
Бук-М1
Комплекси "Бук-М1" також беруть участь у навчаннях
С-300
ЗРК С-300 ПС ЗСУ успішно відпрацювали знищення повітряних цілей
Читайте також: "Залізний купол" в Україні таки може стати реальністю