xcounter
#

МіГ-29, Су-27 та Су-25: бойова авіація ЗСУ відпрацьовує дії з захисту повітряних кордонів України (відео)

6966
МіГ-29, Су-27 та Су-25: бойова авіація ЗСУ відпрацьовує дії з захисту повітряних кордонів України (відео)

Мінування з винищувачів та групове застосування РЕБ, стрільби з підвісних контейнерів по наземним цілям та керованими ракетами по повітряним мішеням – на Миколаївщині триває льотно-методичний збір, до якого були залучені усі роди авіації Повітряних Сил ЗСУ

У Миколаївській області, в Кульбакіно, на базі бригади тактичної авіації відбувся черговий льотно-методичний збір, до якого були залучені усі роди авіації Повітряних Сил.

Головна мета збору, як повідомили в відеосюжеті "Телерадіостудії МО України Бриз" - підготовка молодих льотчиків до бойового чергування із захисту повітряного простору держави.

Читайте також: Поки нема Мі-24, морські авіатори шукають нові ролі для Мі-14 та Мі-8

Льотно-методичні збори у Повітряних Силах ЗС України проводяться кілька разів на рік, відповідно до визначених командуванням завдань, а збори із практичними пусками ракет - щоосені. Пілоти здійснюють пуски керованих ракет класу "повітря-повітря", виконують практичне бомбометання та стрільби з авіаційних гармат тощо.

Су-27
Винищувачі Су-27 ПС ЗСУ готуються до стрільб ракетами Р-73

Цьогоріч, вперше на подібних зборах, українські льотчики виконали такі, ніби не притаманні реактивній винищувальній авіації, бойові завдання, як мінування ділянок місцевості з повітря та застосування групових засобів радіоелектронної боротьби.

МіГ-29
МіГ-29 Повітряних сил ЗСУ під час пуску ракети класу "повітря-повітря" Р-73 на навчаннях у вересні 2021 року

Пілоти бомбардувальної та штурмової авіації також вперше виконали стрільби з підвісних гарматних контейнерів, а льотчики розвідувальної авіації відпрацювали виявлення малорозмірних цілей у лісних масивах.

Окрім цього, у ході практичної фази екіпажі виконали польоти та бойові стрільби на винищувачах Су-27 та МіГ-29.

Р-73
Авіаційна керована ракета класу "повітря-повітря" малого радіуса дії з інфрачервоною системою самонаведення Р-73 під крилом винищувача Су-27 ПС ЗСУ

Зокрема, авіатори 40, 831, та 39 бригад тактичної авіації повітряного командування "Центр" ЗСУ здійснили практичні пуски авіаційних керованих ракет класу "повітря-повітря".

Р-73
Авіаційні керовані ракети класу "повітря-повітря" малого радіуса дії з інфрачервоною системою самонаведення Р-73

"Нині льотний склад готується до наступного етапу: бойова робота авіації по наземним цілям з комплексним застосуванням бортового озброєння", - відзначили у прес-службі повітряного командування "Центр".

Читайте також: Олег Уруський: сподіваємося, що у 2021 році Міноборони замовить ще три Ан-178 (відео)
Су-27
Су-27
Су-27
Су-27
Су-27
Су-27
Су-27