Для РФ виставка озброєння "Армия-2023", яка зараз проходить під Москвою, є зокрема важливим елементом внутрішньої пропаганди, де показується саме "аналоговнєтне" озброєння. Але цьогоріч прем'єр було настільки мало, що дивувати рашисти вирішили цілим царством "мангалів" на будь-який смак та пережовуванням радянського спадку.
Хоча деякі вже виключно російські розробки все ж таки були. Наприклад, "Зубило", яке позиціонується, як універсальний безпілотний транспортний засіб, який при вазі 13,3 тонни може перевозити 2,7 тонни вантажів.
Читайте також: Стали відомі нові деталі про аварію літака Л-39 у РФ: мінус командир навчальної авіабази
Цей виріб від "Ремдизель" з Татарстану відрізняється повною відсутністю камер та озброєнням у вигляді ЗУ-23-2 без прицілів. Тому навіть функціонал на рівні "їздить-стріляє" викликає запитання.
Відносно їздити є питання й до нової версії бронеавтомобіля "Тигр", який відомий тим, що має проблеми навіть із заїздом на бровки. Бо тепер пропонується його виробляти у додатково заброньованій версії.
Машина отримала додаткові металеві бронепанелі у лобовій проєкції та захист коліс. Й все це вкрай активного його ріднить із першими зразками цієї техніки часів Першої світової війни. Або з декораціями до фільму "Безумний Макс".
Окремий напрям модернізації зі встановлення "мангалів" набув у РФ окремого розквіту, який обмежується лише польотом фантазії. Мова йде, як про традиційні вироби для танків, так і для вантажного транспорту. І все це часом нагадує справжній культ карго.
Наприклад, встановлення такого виробу на танк із маскувальною сіткою типу "Накидка", яка має забезпечувати малопомітність у тепловізійному діапазоні. При цьому те, що сам "мангал" стирчить на додатковий метр та буде активно "світитись" у тепловізор у РФ якось не додумались.
Водночас те, що сама конструкція поступово з мангала перетворюється у клітку можливо є наслідком того, що танкісти для цієї машини будуть набиратися з зеків і їм так комфортніше.
Також вкрай цікавий "мангал", з умовною назвою "до першого проїзду під мостом" встановлений на ще одному російському бронеавтомобілі.
Але справжній "царь-мангал" у РФ встановили на санітарній БМП, хоча чудово видно, що рашисти не доопрацювали та не зробили захист вздовж бортів.
Не обійшлось звісно й без Т-14 "Армата", який рашисти продовжують возити по виставках та парадах. Але тепер він межує з модернізованим Т-62, який на відміну від "аналоговнета", в армію РФ все ж таки потрапив.
Але окреме здивування у рашистів на виставці "Амрия-2023" може викликати ударний вертоліт Ка-50, у "виставковому" чорному кольорі. Цей вертоліт не пішов у серію ще у 90-х роках через те, що один пілот не міг ефективно використовувати машину, а замість нього почали виробляти лише "командирську" двомісну версію Ка-52.
І те, що сам виставковий зразок дуже старий прямо говорить напис "ВВС России", хоча з 2015 року у РФ - "ВКС" - повітряно-космічні сили.
Але брак новинок, скоріш за все, змусив підняти навіть такі невдалі екскременти ще радянських часів, бо перший політ Ка-50 здійснив ще у 1982 році.
Читайте також: Хто у світі готовий продавати зброю РФ: лише шість країн взяли участь у рашиському дійстві "Армия-2023"