xcounter
#

Зафіксовано ознаки підготовки білоруських військових до прямого вторгнення в Україну - Генеральний штаб

5353
Білоруські військові прямують до  України
Білоруські військові прямують до України

За оцінками Генерального штабу Збройних Сил України Республіка Білорусь готується до прямого вторгнення на територію України

У оперативному зведені Генерального Штабу ЗС України за станом на 12.00 20 березня 2022 року зазначено, що збройні сили Республіки Білорусь готуються до прямого вторгнення на територію України

"Зафіксовано ознаки підготовки збройних сил Республіки Білорусь до прямого вторгнення на територію України. Сили оборони нашої держави готові до відсічі. Безпосереднє залучення білоруських військ до збройної агресії РФ проти України, всупереч волі рядових військових і переважної більшості білоруського народу, стане фатальною помилкою Олександра Лукашенка" - йдеться у зведенні.

Читайте також: Тридцять срібняків: ДПСУ передала платню за зраду голові білоруських прикордонників

Нагадаємо, 19 березня білоруські активісти, які фіксують пересування військової техніки територією країни, помітили, що її почали відзначати червоним квадратом.

На відео, яке було поширене телеграм-каналами Беларускі Гаюн, Белорусский порядок, – БРДМ "Кайман", вантажні МАЗи (в т.ч. з мінометом), радіостанції на шасі ГАЗ-66, а також вантажівка "Волат".

Фактично білоруський народ кидають в пекло російсько-української війни. Наслідки цього цілком очевидні. Білоруська армія, яка не має практичного досвіду участі у бойових діях, матиме жахливі втрати. Водночас такі дії незаконного керівництва Республіки Білорусь остаточно створять глибоку прірву між двома колись братніми народами.

Читайте також: У Білорусі зафіксували створення понтонної переправи через Прип'ять та розвантаження ешелону (відео)