ТВОРЧА КОМАНДА

Сергій Згурець

Сергій Згурець
Сергій Згурець у соціальних мережах
у соцмережах:

Згурець Сергій Григорович народився у Львові у 1968 р., закінчив Львівське військове училилще за фахом військова журналістика. Після випуску службу проходив у Сибірському військовому окрузі.

Після розпаду СССР повернувся до України, де певний час проходив службу у газеті МО України «Народна армія». Тривалий час працював військовим огладачем Радіо «Свобода» та загальноукраїнської газети «День». Пройшов навчання у Школі управління ім. Дж.Кеннеди Гарвардского университету США (2003 р.).

З 2001 р. є засновником компанії Defense Express та головним редактором щомісячного журналу Defense Express «Експорт зброї та оборонний комплекс України».

Автор та співавтор наукових видань, довідників та книг, що присвячені оборонно-промисловому комплексу України, тенденціям на світовому ринку озброєнь, розробці, виробництву та экспорту військової техніки.

Серед книжок на цю тему: «Культ: Оружейный бизнес по-украински», «Синдикат», «Техносила», «Арсенал України. Танки», «Арсенал України. Ракети» тощо.

Автор та видавець багатотомної науково-популярної серії «Зброя України» («Оружие Украины»). У серії, яка видаєтсья з 2010 р., вийшли такі видання як «Боевой арсенал», «Боевой арсенал 2015», «Воздушная сила», «Блеск стали», «Щит державы», «Беспилотнки. Призыв на войну».

У книжках з широким використанням фотографій та інфографічних матеріалів представлені нові та модернизовані зразкі військової техніки та озброєння, які розробленні та виготовляются в Україні для усіх видів та родів військ.

Окремі тома серії «Оружие Украины» у 2014 р. отримали номінації українського конкурсу «Книжка року».

У 2016 р. в серії «Оружие Украины» вишла книга Сергія Згурця «Блеск и скрежет стали. Уроки войны». У книзі вперше системно проаналізовано бойові дії на сході України, спричинені російською агрессією та діями россійсько-террористичних військ, узагальнено практику та досвід використання у цьому конфлікті бронетехніки Сухопутних військ, визначені актуальні питання щодо подальшого розвитку української гусеничної та колічної бронетехніки з урахуванням досвіду антиттерористичної операції.

Статті автора

Звук проти безпілотника: що у Києві думають про нову російську "Атаку-Шорох"
23 жовтня 2021

Звук проти безпілотника: що у Києві думають про нову російську "Атаку-Шорох"

Попередній висновок такий: галасу більше, ніж толку
Пороблено: чому США ніяк не отримають з України новий танк "Оплот"
18 вересня 2021

Пороблено: чому США ніяк не отримають з України новий танк "Оплот"

Або про зв'язок між атомними човнами для Австралії та українським танком
Битва за оновленний Т-64 як танк перехідного періоду: чи побачимо його на параді
12 липня 2021

Битва за оновленний Т-64 як танк перехідного періоду: чи побачимо його на параді

Капітальний ривок: успіх ініціатив Міноборони тепер залежить від адекватності і потенціалу вітчизняних бронезаводів
Акція "Патрон": чому армія не отримує нове озброєння за ДОЗ-2021
03 липня 2021

Акція "Патрон": чому армія не отримує нове озброєння за ДОЗ-2021

Не танки Путіна лякають, а колективна безвідповідальність на урядовому рівні