ТВОРЧА КОМАНДА

Сергій Згурець

Сергій Згурець
Сергій Згурець у соціальних мережах
у соцмережах:

Згурець Сергій Григорович народився у Львові у 1968 р., закінчив Львівське військове училилще за фахом військова журналістика. Після випуску службу проходив у Сибірському військовому окрузі. Після розпаду СССР повернувся до України, де певний час проходив службу у газеті МО України «Народна армія». Тривалий час працював військовим огладачем Радіо «Свобода» та загальноукраїнської газети «День». Пройшов навчання у Школі управління ім. Дж.Кеннеди Гарвардского университету США (2003 р.).

З 2001 р. є засновником та головним редактором щомісячного журналу Defense Express «Експорт зброї та оборонний комплекс України». Автор та співавтор наукових видань, довідників та книг, що присвячені оборонно-промисловому комплексу України, тенденціям на світовому ринку озброєнь, розробці, виробництву та экспорту військової техніки. Серед книжок на цю тему: «Культ: Оружейный бизнес по-украински», «Синдикат», «Техносила», «Арсенал України. Танки», «Арсенал України. Ракети» тощо.

Автор та видавець багатотомної науково-популярної серії «Зброя України» («Оружие Украины»). У серії, яка видаєтсья з 2010 р., вийшли такі видання як «Боевой арсенал», «Боевой арсенал 2015», «Воздушная сила», «Блеск стали», «Щит державы», «Беспилотнки. Призыв на войну». У книжках з широким використанням фотографій та інфографічних матеріалів представлені нові та модернизовані зразкі військової техніки та озброєння, які розробленні та виготовляются в Україні для усіх видів та родів військ.

Окремі тома серії «Оружие Украины» у 2014 р. отримали номінації українського конкурсу «Книжка року».

У 2016 р. в серії «Оружие Украины» вишла книга Сергія Згурця «Блеск и скрежет стали. Уроки войны». У книзі вперше системно проаналізовано бойові дії на сході України, спричинені російською агрессією та діями россійсько-террористичних військ, узагальнено практику та досвід використання у цьому конфлікті бронетехніки Сухопутних військ, визначені актуальні питання щодо подальшого розвитку української гусеничної та колічної бронетехніки з урахуванням досвіду антиттерористичної операції.

Статті автора

Ані кадрів, ані нових снарядів: хтось таки буде крайнім?
28 жовтня 2020

Ані кадрів, ані нових снарядів: хтось таки буде крайнім?

Здається, крайньою буде армія з ії потребами
Керований "Барвінок" готують до випробувань
01 вересня 2020

Керований "Барвінок" готують до випробувань

Нова назва, нова комплектація, нові можливості українського боєприпасу з лазерним напівактивним самонаведенням
Ірак знову хоче купувати зброю в Україні
31 серпня 2020

Ірак знову хоче купувати зброю в Україні

Києву дають другий шанс. Ціна питання - сотні мільйонів доларів.
Танк БМ "Оплот": чому він був крутим. І яким буде?
04 серпня 2020

Танк БМ "Оплот": чому він був крутим. І яким буде?

Актуальна розмова з генеральним конструктором про БМ "Оплот", що відбулась сім років тому