xcounter
#

Тридцять срібняків: ДПСУ передала платню за зраду голові білоруських прикордонників

3200
Прикордонна служба Республіки Білорусь
Прикордонна служба Республіки Білорусь

Державна прикордонна служба України передала через Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні "вітання" за зраду Голові Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь

Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко на своїй сторінці у Facebook с розмістив відео, де його підлеглі передають через Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Ігоря Сокола "вітання" за зраду Голові Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь генерал-лейтенанту А.П.Лаппо.

Читайте також: У Білорусі зафіксували створення понтонної переправи через Прип'ять та розвантаження ешелону (відео)

"Рашисти здійснюють відкриту криваву агресію проти України з території білорусі. Як відомо, тридцять срібняків - плата за зраду. За удар в спину Україні мав змогу передати їх керівнику державного прикордонного комітету республіки білорусь генерал-лейтенанту лаппо а.п. Знайте. Перемога буде за Україною!!!" - написав Сергій Дейнеко.

На відео український офіцер Державної прикордонної служби України передає тридцять срібняків Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Білорусь в Україні Ігорю Соколу. Той відмовляється, втім зі словами "з презирством" "отримує" їх від українського військового.

Нагадаємо, раніше 26 лютого Державна прикордонна служба України надіслала на адресу Голови Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь генерал-лейтенанта А.П.Лаппо листа за підписом Сергія Дейнеки, де він виказав керівнику прикордонного відомства РБ свою зневагу: "Можу також додати – ви не достойні називати себе прикордонниками. Знайте! Ми переможемо. Будьте прокляты, твари!!! С презрением!"

Нагадаємо, Республіка Білорусь разом з Російською Федерацією веде війну проти України, нехтуючи положеннями міжнародного права, елементарними нормами людської моралі і цінностями життя.

З перших днів кривавого російського вторгнення в Україну підтримку країні-агресору активно надає Білорусь. Колони техніки атакували не лише з території Росії, а й країни, що перетворилася на сателіта РФ. До цього додається використання бойової авіації, артилерії, балістичних ракет і інших засобів з території РБ.

Читайте також: Рашисти влаштували бомбардування території Білорусі
ТЕГИ Війна