xcounter
#

Виробник дрона Zephyr, який пробув у повітрі 64 дні, відкриває новий підрозділ у напрямку БПЛА

12450
Безпілотник Zephyr, фото — Airbus
Безпілотник Zephyr, фото — Airbus

Компанія й надалі буде працювати над своїм Zephyr, але також робитиме й нові проєкти

Оборонний підрозділ US Space and Defense європейської аерокосмічної компанії Airbus днями оголосив про відкриття свого нового бізнес-напрямку, який зосередиться на такій надактуальній сьогодні темі, як ринок військових безпілотних літальних апаратів.

"Наш новий напрямок діяльності зосереджений на наданні допомоги Міністерству оборони [CША] у розв’язанні надскладних завдань, пов’язаних з БПЛА, від поверхні до стратосфери", — прокоментував відкриття нового "безпілотного" підрозділу його очільник колишній армійський пілот у відставці Брайан Зарчин, розповідає Defense News.

Читайте також: Австралійська EOS показала Dazzler - лазер з 30-мм гарматою для боротьби з дронами
Zephyr
Дрон Zephyr

У виданні нагадують, що з оглядну на актуальні потреби, Пентагон сьогодні активно розвиває безпілотний напрямок, плануючи озброїти військо низкою різних дронів, які будуть виконувати ті чи інші місії на полі бою — від ударних до розвідувальних і транспортних. І у серпні оборонним відомством США розгорнуло ініціативу Replicator, у рамках якої протягом 18-24 місяців планує значно посилити безпілотні можливості війська.

Щодо нового підрозділу Airbus US Space and Defense, то він передусім буде розвивати свій проєкт безпілотника на сонячних батареях Zephyr, який під час свого рекордного польоту провів у повітрі 64 дні.

Водночас гендиректор компанії Роб Гекл заявив, що "наша команда забезпечує оснащення винищувачів технологіями, які дозволяють їм приймати виважені рішення для протидії загрозі" і що крім Zephyr вони також "передбачають" декілька рішень безпілотників, які будуть підтримувати низку завдань та експлуатаційних потреб клієнтів.

Читайте також: РФ на базі ПЗРК "Верба" створила новий комплекс з антидроновими рушницями, щоб збивати FPV та інші дрони