xcounter
#

Генштаб, війна, доба 29: ворог втрачає техніку та живу силу, вдається до терору місцевого населення

Оперативне зведення ГШ ЗС України на ранок 24 березня
Завантаження  ПТРК у боєзапас мобільних груп
Завантаження ПТРК у боєзапас мобільних груп
1977

Загарбникам в Україні не вдалося просунутися за жодним напрямком – про це свідчать дані Генштабу.​

Угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках. Угруповання наших військ стримують противника на зазначених напрямках, проводять стабілізаційну операцію та виконання завдань територіальної оборони

Як повідомив Генштаб ЗС Україні у зведенні на 6 ранку 24 березня, на жодному з напрямків противнику не вдалося досягти успіху. Противник продовжує втрачати живу силу та техніку на всіх напрямках.

Читайте також: Рубіж оборони під Києвом: річка Ірпінь перетворюється на непрохідні болота

Також наголошується, що угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України здійснює відбиття зосереджених ракетно-авіаційних ударів та повітряного нападу противника, протиповітряне прикриття важливих об’єктів України та угруповань військ. За попередню добу було уражено 11 повітряних цілей ворога (7 літаків, 1 БПЛА, 1 вертоліт та 2 крилаті ракети.) Інформація про їх остаточне збиття уточнюється.

Авіація ворога продовжує активні дії, завдає ударів з повітря, протягом останньої доби зафіксовано понад 250 літаковильотів (на 60 більше ніж 22 березня). Основними цілями противника залишаються об’єкти військової та цивільної інфраструктури у Київській, Чернігівській та Харківській областях.

На тимчасово зайнятих територіях Херсонської області, у зв’язку з мирними протестами проти окупації, ворог вдається до терору місцевого населення, активно застосовує підрозділи росгвардії для запобігання проведенню зазначених акцій цивільної непокори окупаційній владі.

Читайте також: Окупанти в Запорізькій області почали красти пальне в аграріїв та цивільних жителів – Генштаб ЗСУ