xcounter
#

У Пентагоні оцінили активні дії ЗСУ та перспективи прориву оборони рашистів

6965
(всі фото ГШ ЗСУ)
(всі фото ГШ ЗСУ)

У США нагадали, що ніхто не планував "легку прогулянку" й "це дуже жорстока боротьба"

Міністр оборони США Ллойд Остін та голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі на підсумковому брифінгу вже 13 зустрічі у форматі "Рамштайн" дали свою оцінку активним діям Збройних Сил України, які останні дні просуваються на декількох оперативних напрямах.

Зокрема Марк Міллі зазначив, що наразі хоча й передчасно давати будь-які оцінки, щодо строків операції такого рівня та масштабу. Але він нагадав, що кілька сотень тисяч рашистів окопались по всьому фронту. Але попри це Україна розпочала атаки й стабільно просувається.

Читайте також: Танки Leopard 2, БТР M113 та польовий шпиталь: нове поповнення запасів ЗСУ від Іспанії

"Це дуже складна боротьба. Це дуже жорстока боротьба, яка, ймовірно, займе багато часу та матиме високу ціну", - зазначив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США.

зсу

Водночас перевагами українських сил є "мораль, бойовий дух, майстерність, наполегливість та стійкість". А в окупантів "бойовий дух невисокий, багато з них не розуміє навіщо вони там". Але, як зазначив Марк Міллі, давати точні прогнози наразі дуже зарано.

Відносно ж втрат ЗСУ під час активних наступальних дій, яких об'єктивно неможливо уникнути, то міністр оборони США Ллойд Остін зазначив, що РФ спеціально нагнітає це в інформаційному просторі. Зокрема, "росіяни показали нам ті самі п’ять транспортних засобів приблизно тисячу разів з 10 різних ракурсів".

Але українські сили, як зазначив посадовець, мають значну бойову міць, й це у будь-якому випадку буде важка боротьба, але вона була передбачуваною.

Читайте також: Ізраїльський танк Merkava вперше піде на експорт, одна країна з Європи - чи може це бути Україна