xcounter
#

Стало зрозуміло, як у РФ сотнями "збивають" ракети HIMARS: відео від рашистів в якому епічне все

Пуск GMLRS (фото US DoD)
Пуск GMLRS (фото US DoD)
10884

У РФ схоже зрозуміли, що у брехню про "перехоплені зграї HIMARS" вже ніхто не вірить й додали відео

У так званому міноборони РФ щодня заявляють, якщо не про знищення самих пускових HIMARS, кількість яких вже давно перевищила всі можливі показники здорового глузду, то про постійне перехоплення ракет від нього.

У цю брехню не вірять вже здебільшого й самі рашисти й непевно тому у РФ вирішили нарешті опублікувати відео зі "збиттям" ракети від HIMARS. Й це повідомлення настільки епічне, що єдиний варіант довести, що рашисти докотились до такого лише продемонструвати оригінал, від державного російського ЗМІ:

Читайте також: У Польщі знайшли бойову частину крилатої ракети РФ з вкрай незвичного матеріалу й назвали її "верхівкою російської технологічної думки"

На "унікальних кадрах", як стверджується, знято саме перехоплення ракети з HIMARS. Що саме відбувається у реальності сказати важко. Можливо запуск зенітної ракети із ЗРК на кшталт "Оси", яка вибухає у повітрі.

Але справа в тому, що ракети GMLRS для HIMARS не тільки стартують абсолютно інакше, а й падають на ціль за абсолютно іншою траєкторією. Зокрема старт ракети відбувається під великими кутами для того, щоб ракети швидше вийшли на максимальну висоту, а влучання - під не менш великими кутами, практично вертикально. Більше того, швидкість ракети GMLRS на термінальній ділянці становить 2,5 Маха.

Тобто GMLRS по суті є балістичною ціллю. А перехоплення таких об'єктів у справжньому житті відбувається наступним чином:

Що саме відбувається на відео від рашистів встановити важко, але точно нічого із вищеописаного. Водночас автор відео не менш епічніший за саме відео - позивний "Гума" (можливо все ж таки "Резина") командир групи "Ёжики" батальойну "Эспаньола" (входить до складу так званих внутрішніх військ "ДНР", зібраний нібито з фанатів футбольної команди ЦСКА з Москви).

Й тепер все стає цілком зрозумілим, бо кожний запуск зенітної ракети у РФ має виправдовуватись, збили не збили - треба звітувати. За ті, які промахнулись, напевно, змушують писати купу пояснень чому "розбазарили" цінне майно, а єдине можливе пояснення чому "аналоговнєтна" зброя не працює - погана підготовка особового складу. А так можливо просто відзвітувати - "збили ракету HIMARS" та готувати чергову дірку під орден, бо шукати уламки, перевіряти, звісно ніхто не буде.

Читайте також: На скільки F-16 може розраховувати Україна та чому виробництво F-35 у цьому процесі має визначальну роль