xcounter
#

Сьомий літак менш як за тиждень — ПС ЗСУ знищили черговий фронтовий бомбардувальник ворога

4189
Сьомий літак менш як за тиждень — ПС ЗСУ знищили черговий фронтовий бомбардувальник ворога

Триває успішна робота Повітряних Сил ЗСУ із реалізації "зони заборони доступу"

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук повідомив, що сьогодні зранку, 21 лютого, було знищено черговий російський бомбардувальник Су-34. Деталі про збиття ворожого літака не повідомляються.

"Цього разу можу сказати, що льотчику Су-35 пощастило — зманеврував і більше не ризикує. А от екіпаж Су-34 приєднується до нашої рубрики "Вечного полета, братья". Маю гарні результати об’єктивного контролю, щоб ніхто не сумнівався!", — відзначив Олещук.

Читайте також: Як Франція била ракетами SCALP-EG із Mirage 2000D, і що там було цікаве

Це вже п’ятий Су-34 рашистів і загалом сьомий літак російського окупаційного війська, знищений протягом менш як тижня. Нагадаємо, 17 лютого ПС ЗСУ повідомили про збиття одразу трьох російських літаків — двох Су-34 та одного Су-35, причому один з літаків впав вже на території РФ орієнтовно у близько 120 км від лінії фронту.

"Літакопад" у ворога продовжився 18 лютого в результаті чергових успішних дій наших військових на східному напрямі був уражений ще один фронтовий бомбардувальник Су-34. Зрештою, 19 лютого силами протиповітряної оборони знищено черговий Су-34 і ще один винищувач Су-35.

літаки ворога
ПС ЗСУ ефективно знищують ворожі літаки в небі

Нагадаємо, що відстань, з якої ворожі Су-34 скидають бомби з УМПК становить орієнтовно 60-70 км, тому ці літаки перебувають в зоні ураження наявними на озброєнні Сил оборони України зенітними ракетними комплексами. Втім, операції зі знищення літаків противника залишаються надзвичайно складними і продуманими з урахуваннями, що пускові ЗРК доводиться, судячи з усього, доволі близько підтягувати до лінії фронту.

Читайте також: Німеччина ще не отримала F-35, а затрати на інфраструктуру вже виросли вдвічі