xcounter
#

Щоб підготувати Су-27 до вильоту, треба від 30 до 60 хвилин та 10 осіб

11371
Щоб підготувати Су-27 до вильоту, треба від 30 до 60 хвилин та 10 осіб

Публічні згадки про цей тип літака з’являються рідко, тим вони й цінні

Військове телебачення АрміяTV опублікувало відео репортаж, присвячений Су-27 в строю ЗСУ. В кадрі фігурує навчально-бойовий Су-27УБ однієї із бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ.

При цьому, що доволі показово, в кадрі фігурує "борт" із підвішеними ракетами "повітря-повітря" типу Р-27, це заодно підкреслює, що в строю нашої авіації й такі навчально-бойові літаки активно використовуються в боях проти російських загарбників у небі та на землі.

Читайте також: Бити дрони з дробовиків та кулеметів хочуть і на Заході, компанії відзначають зростання попиту в цьому напрямку

Взагалі згадки про Су-27 в строю ЗСУ під час повномасштабного вторгнення РФ з’являються дуже рідко. Тому цей репортаж є цінним, навіть якщо там розповідається доволі небагато деталей.

Для початку, маємо цікавий заявлений показник, що для підготовки до вильоту літака типу Су-27 необхідно від 30 до 60 хвилин часу, та робота 10 осіб технічного персоналу, кожен з яких спеціалізується на окремих складових літака – зв’язок, бортове озброєння тощо.

По адаптації наших Су-27 під кероване озброєння західного зразка було сказано вкрай небагато – мовляв, це були "імпровізовані рішення". При цьому є деталізація, що і наші винищувачі типу Су-27 використовуються для усього можливого переліку завдань – перехоплення повітряних цілей, повітряне прикриття та удари по наземним цілям ворога.

Що стосується льотних характеристик, то в цьому ракурсі Су-27 описується як літак із значним, однак не безмежним ресурсом, який допомагає навіть виправляти деякі помилки льотчиків під час пілотування.

Само собою прозвучало питання про порівняння між Су-27 та F-16, і тут відповідь прозвучала так – на користь західного винищувача грає настільки велика дальність виявлення та захоплення цілей, що це буквально недосяжно для літаків радянського зразка.

Про перспективи Су-27 в строю ЗСУ мова йшла так – зараз цей літак несе на собі значне навантаження по бойовій роботі, його ресурс не є безмежним, тому після завершення війни проти рашистів треба буде ставити окреме питання про доцільність модернізації з тим, щоб «підтягнути» до рівня західних винищувачів.

На цьому тлі можемо пригадати матеріал зразка серпня 2022 року про те, що Повітряні Сили показали "хитрість", яка робить наші Су-27 невразливими для рашистів.

Читайте також: У KNDS розкрили характеристики EuroPuls, ізраїльського аналога HIMARS: буде запускати й крилаті ракети та дрони