xcounter
#

РФ виводить крейсер "Москва" на другі в цьому році ракетні стрільби біля окупованого Криму

1293
Флагман ЧФ РФ виконує переважно "ритуальні" фукції
Флагман ЧФ РФ виконує переважно "ритуальні" фукції

Перші ракетні стрільби крейсер "Москва" проводив 30 квітня цього року, в "активі" флагмана ЧФ РФ – також демонстративний похід в Середземне море для навчань російського ВМФ біля берегів Сирії

Кораблі Чорноморського флоту РФ – ракетний крейсер "Москва" та фрегат "Ладный" вийшли у море для відпрацювання елементів курсової задачі К-2, і також – для підготовки до проведення нових ракетних стрільб, пише прес-служба Міноборони РФ.

Сторожовий корабель Чорноморського флоту РФ "Ладный", що належить до проекту 1135, фото ілюстративне

Відзначається, що ці два кораблі ЧФ РФ проведуть комплекс навчань у взаємодії з іншими кораблями флоту, літаками і гвинтокрилами морської авіації Чорноморського флоту РФ.

Читайте також: Рішення для бідних: ВМФ РФ реанімує старі ракети

Крім цього, екіпажі кораблів "Москва" та "Ладный" мають виконати завдання по бойовому маневруванню, пошуку та виявленню морських мін, вести протиповітряну оборону та морський бій із використанням артилерійського озброєння.

Ракетний крейсер "Москва" в акваторії окупованого Севастополя, фото ілюстративне

"Навчання відбувається відповідно плану бойової підготовки сил флоту в морських полігонах в акваторії Чорного моря", - стверджує прес-служба Міноборони РФ.

Варто відзначити, що це буде третій за 2021 рік вихід у море ракетного крейсера "Москва", котрий з 2016 по 2021 роки простояв у ремонті, та виконує переважно "ритуальні" функції із-за своєї моральної застарілості.

Як приклад - наприкінці 2019 року РФ для демонстрування статусу "великодержавності" довелось завести в Чорне море ракетний крейсер Північного флоту РФ "Маршал Устинов", бо ракетний крейсер "Москва" і на той момент був небоєздатний. "На пам'ять" про такий провал росіяни й залишили це фото цих двох крейсерів в акваторії окупованого Севастополя

Як розповідав Defense Express, 30 квітня цього року ракетний крейсер "Москва" виконав в акваторії Чорного моря пуск ракети комплексу П-500 на дальність до 30 кілометрів.

А в проміжку 18 червня – 4 липня 2021 року ракетний крейсер "Москва" виконав похід у Середземне море до берегів Сирії, для показових навчань ВМФ РФ. Ці навчання відбувались паралельно з походом британської авіаносної ударної групи на чолі з на чолі з авіаносцем HMS Queen Elizabeth, що на той момент саме перебувала в Середземному морі.

Для ракетного крейсера "Москва" цей похід в Середземне море у червні-липні 2021 року став першим після 5-тирічного ремонту
Читайте також: РФ посилює Чорноморський флот новими кораблями (фото)