xcounter
#

Рашисти зі своїм десантним кораблем відбили атаку так, що тепер його тягнуть на буксирі (відео)

5797
Уражений російський корабель "Оленегорский горняк"
Уражений російський корабель "Оленегорский горняк"

Чергова атака катерів-камікадзе виявилося надуспішною і в ній, крім російського великого десантного корабля проєкту 775 "Оленегорский горняк", міг також постраждати і протидиверсійний катер П-349 "Суворовец"

Вночі, 4 серпня, безекіпажні катери-камікадзе здійснили чергову атаку на об’єкти РФ — цього разу ціллю став порт Новоросійська (або ж цілі поблизу нього), і під час цієї атаки надводні дрони могли уразити черговий російський корабель, судячи з відео з соцмереж.

Так, на кадрах вище — великий десантний корабель проєкту 775, який з великою ймовірністю і був уражений одним (або декількома) дронами-камікадзе. Корабель має помітний крен на лівий борт, його тягнуть на буксирі.

Читайте також: Найбільший десантний корабель РФ замість піти вслід за "Москвою" працює як паром біля "Кримського мосту"

Який саме корабель проєкту 775 вдалося підбити підказують самі рашисти — як повідомив голова Новоросійська Андрєй Кравченко, "моментально зреагували та допомогли уникнути наслідків атаки безекіпажних катерів екіпажі кораблів "Оленегорский горняк" і "Суворовец".

Великий десантний корабель "Оленегорский горняк", фото ілюстративне

Тобто, у результаті нічної атаки ми маємо як мінімум підбитий великий десантний корабель "Оленегорский горняк", подальша доля якого наразі під великим питанням.

Водночас як пережив цю атаку протидиверсійний катер П-349 "Суворовец" поки що невідомо, але, якщо враховувати, що дронам-камікадзе вдалося підбити цілий ВДК, то не виключено, що "Суворовец" взагалі міг піти на дно.

протидиверсійний катер П-349
Протидиверсійний катер П-349 "Суворовец", фото ілюстративне

У будь-якому випадку, якщо навіть "Суворовцу" вдалося уникнути ураження (ймовірно, деякі катери камікадзе дійсно могли бути підбитими), ми фіксуємо факт успішної атаки на російського десантного корабля, і тут насправді справедливо можна сказати, що з цим ударом інвестиції у надводний флот катерів-камікадзе цілком себе окупили.

Втім, важливо зауважити, що Україна поки офіційно не коментувала цю нічну атаку на російські кораблі. Водночас нагадаємо, що нещодавно вперше були продемонстровані нові українські катери-камікадзе Magura V5 з бойовою частиною у 320 кг.

Читайте також: Вперше опубліковані детальні фото дрона-камікадзе, який атакує Москву