xcounter
#

Рашисти захотіли проїхатися по мінах, і тепер мають як мінімум 61-й втрачений "раритет" Т-62М

69921
Танки Т-62 російського окупаційного війська, фото ілюстративне
Танки Т-62 російського окупаційного війська, фото ілюстративне

З мінусів – екіпажу танка все ж таки вдалося врятуватися

Російське окупаційне військо "демілітаризувало" свій черговий танк Т-62М, які окупанти також використовують під час бойових дій в Україні – у мережі з’явилося відео, як окупанти втратили свою машину поблизу Бахмуту, що в Донецькій області.

Читайте також: Старі Т-55 і Т-62 потрібні рашистам як "штурмові гармати", і в цій ролі вони ефективні

На кадрах російський Т-62М їде прямо по дорозі, на якій видно розташовані у два ряди міни – причому, як стверджується в деяких джерелах, територія цілком могла бути замінована й самими рашистами.

Екіпаж машини, судячи з усього, побачив загрозу у вигляді мін, але, скоріш за все, запізно – на кадрах видно, що танк майже перед мінами намагався зробити маневр – ймовірно, хотів проїхати "між мінами", але все одно зачепив їх.

Т-62 танк РФ міни
Російський Т-62 "за секунду до"

У результаті – доволі потужний вибух. Втім, на жаль, членам екіпажу вдалося врятуватися – що не скажеш про машину, яку щонайменше можна записувати у категорії "покинуті".

І згідно з даними порталу Oryx, цей Т-62М став щонайменше 61-ою машиною, яку російське окупаційне військо втратило з початку використання цих танків на полі бою в Україні.

До цього списку щодо втрат цих танків також можна додати один Т-62 зразка 1967 року, ще два Т-62М "зразка 2022 року", одразу 15 Т-62 МВ, а також один Т-62МВ "зразка 2022 року".

Читайте також: Чому закопати танк, навіть Т-54 чи Т-62 та перетворити на ДОТ - це не так просто, як здається