xcounter
#

Рашисти "уронили" один зі своїх безпілотників неподалік від авіабази в Таганрозі

9894
Безпілотний літальний апарат "Орион"
Безпілотний літальний апарат "Орион"

Причина падіння БПЛА невідома, але це цілком могла бути саме технічна несправність

На території РФ вчора ввечері, 30 липня, невдало "приземлився" черговий безпілотний літальний апарат — безпілотник впав на території хутора Дарагановка Неклиновского району, що в Ростовській області, про падіння БПЛА повідомляв губернатор області Васілій Голубєв.

За офіційними даними внаслідок падіння БПЛА було пошкоджено крівлю одного з приватних будинків та машину, водночас постраждалих нібито немає, а "приналежність БПЛА встановлюється", зокрема на місце падіння безпілотника прибули фахівці з російського міноборони.

Читайте також: Росіяни готові брати навіть корабелів, щоб робити більше ударних БПЛА "Орион"

Внаслідок падіння БПЛА здійнялася доволі потужна пожежа, яку місцеві гасили "чим було під рукою", сам безпілотник зазнав серйозних пошкоджень і йде в актив "безповоротних втрат".

Чому саме втрат — бо, скоріш за все, йдеться про падіння саме російського військового безпілотника, ймовірно, це міг бути БПЛА "Орион", якщо зважати на розміри його крил. Серед варіантів також що на будинки хутора Дарагановка звалився інший російський БПЛА, а саме "Форпост-РУ".

Форпост-РУ
Російський безпілотник "Форпост-РУ", фото ілюстративне

Якщо йдеться саме про "Орион", то тут варто згадати, що неподалік від хутора Дарагановка, де впав російський БПЛА, буквально на відстані до 4-5 км у Таганрозі знаходиться авіабаза, з якої рашисти цілком могли застосовувати ці ударні БПЛА.

БПЛА
Ударні БПЛА "Орион" на летовищі в Таганрозі станом на 9 липня 2023 року, зображення - Planet Labs

Якщо говорити про втрати цих БПЛА в цілому, то згідно з даними Oryx з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну окупанти втратили як мінімум чотири своїх безпілотників "Форпост-РУ" та щонайменше п’ять "Оріонів".

Читайте також: Як часто в росіян падає рідкісний "Форпост", і що у них взагалі з ударними БПЛА