xcounter
#

Рашисти не можуть повірити в успішні дії ЗСУ й вигадують удари "натівських пілотів" на F-16 з Румунії

35468
Рашисти не можуть повірити в успішні дії ЗСУ й вигадують удари "натівських пілотів" на F-16 з Румунії

Без іноземних пілотів на F-16, які б'ють з повітряного простору Румунії по окупованому Криму, у РФ вже не можуть пояснити болісні удари Повітряних сил України

Після чергового успішного удару Повітряних сил України по системі управління та зв'язку окупантів у Криму у РФ з'явились повідомлення від так званих воєнкорів, які активно підхоплюють й офіційні російські пропагандистські видання, що вони були виконані з F-16 з повітряного простору Румунії, а за штурвалами літаків були пілоти країн НАТО.

Така істерія сама по собі доволі цікава, бо прямо свідчить про дійсно болючі наслідки ударів. Бо для виправдання, чому аналоговнеєтна російська "ППО" не спрацювала аудиторії вже мало розповідати про західні ракети Storm Shadow/SCALP, "інструкторів" з країн-НАТО, передачу від Альянсу розвідданих, а треба збільшити "градус". Й не лише алкоголю під час вигадування нових фантастичних історій.

Читайте також: Надпросте пояснення, чому у НАТО навряд з'являться FPV-дрони: у Бундесвері пояснили ігнорування цієї зброї

Але важливо те, що такими вкидами російські ЗМІ самостійно створюють ситуацію, коли перетинається чергова "червона лінія". Бо Кремль неодноразово на офіційних рівнях заявляв, що "Використання винищувачів з території цих країн-членів НАТО буде розглядатися Москвою як їх участь у конфлікті в Україні та змусить РФ здійснити дії у відповідь".

Водночас вийти з такої "безкінечної петлі" у РФ вже не можуть. Й кожного разу необхідно вигадувати щось нове й більш фантастичне.

F-16

При цьому все це розраховано на абсолютно невибагливу аудиторію без проявів критичного мислення. Наприклад, якими саме ракетами могли бити F-16, якщо Shadow/SCALP до них не інтегровані, а саме їх успішно "збила" російська ППО.

Але й тим сами створюється запит самого населення РФ на безпосередню атаку країн НАТО. При цьому "негайну та блискавичну".

Читайте також: Фінляндія хоче модернізувати усі наявні 41 M270, хоча спочатку йшлось лише про 22 стройові