xcounter
#

Рашисти хотіли підірвати HIMARS разом з M777 і С-300 за 20 тисяч доларів, але план провалився

59739
Рашисти хотіли підірвати HIMARS разом з M777 і С-300 за 20 тисяч доларів, але план провалився

Російські спецслужби не полишають спроб "вполювати" зброю за допомогою "шпигунів"

Служба безпеки України викрила російських шпигунів, які хотіли "вполювати" позиції низки зразків озброєння українського війська та знищити їх. Про це повідомляє СБУ.

Так, у результаті багатоетапної спецоперації на Полтавщині було викрито двох осіб зі сходу України, які були завербовані російською ФСБ через представника так званої "МДБ ДНР" Дмитра Зіпіра.

Читайте також: СБУ знайшла для ЗСУ десяток "зайвих" вертольотів Мі-8 у Західній Африці

Шпигуни мали виявити позиції комплексів ППО С-300, складів з ракетно-артилерійським озброєнням та місця базування західних ракетних систем HIMARS. і 155-мм гаубиць M777.

У разі "успіху" російські агенти хотіли знищити цю зброю шляхом підпалу, а у випадку виявлення скупчення техніки ЗСУ та наявності чітких координат – завдати ракетного удару по них.

За таку роботу російські куратори пропонували винагородження – наприклад, судячи з відео за кожну С-300 пропонували "20", ймовірно йдеться про 20 тисяч доларів.

himars ракетна система
Ракетна система HIMARS, фото ілюстративне

Це насправді далеко не вперше, коли рашисти через свої спецслужби і "найманців-шпигунів" хотіли вполювати українську зброю. Наприклад, в липні минулого року СБУ "врятувало" надефективні ЗРК С-300, що нищили "Калібри" над Дніпром. А у вересні викрила злочинців, які хотіли передати рашистам координати розташування підрозділів ЗСУ.

Читайте також: Чи можуть M777 піти в минуле, ремонт HIMARS в умовах інтенсивної війни та інші висновки США з війни в Україні