xcounter
#

Якої зброї бояться рашисти та чи вірять вони у "знищені" Bayraktar TB2

43410
Якої зброї бояться рашисти та чи вірять вони у "знищені" Bayraktar TB2

Окупанти з острахом згадують безпілотник Bayraktar TB2 та розуміють, що західна зброя теж не буде "подарунком" для них

Російські окупаційні війська потерпають від наявної української зброї та бояться нових постачань потужних систем від союзників для Збройних Сил України. Про це йдеться у чергових перехоплених Службою безпеки України перемовинах.

Так, російський контрактник, який воює на Запоріжжі, скаржиться на українські розвідувально-ударні дрони Bayraktar TB2.

Читайте також: За відсутністю Bayraktar TB2: у РФ перетворили "Орлан-10" на кустарний ударний БПЛА

"Нам бы беспилотники еб*чие, как у них «Байрактар»… Была б тема вообще ох*енная. Птички полетали, координаты просветили, те как уе*али нас…", – схоже, попри всі спроби російських пропагандистів "попрощатися" з Bayraktar TB2, ці БПЛА і надалі кошмарять рашистів.

Окупант також зазначає, що РФ, попри те, що "замутили ту спецоперацию", не можуть забезпечити армію дронами: "Фермера нам собирают деньги, чтобы купить квадрики..."

Разом з тим, постачання закордонної зброї лякають окупантів не менше, ніж Bayraktar TB2 – через переляк вони іноді називають зовсім "астрономічні цифри": "Пацаны там в новостях читали: поляки Украине поставили то ли 2000, то ли 200 единиц танков. Ну, счас они будут снабжать. Это вообще будет, это жо*а…".

M777 (фото Міноборони України)
M777 (фото Міноборони України)

Раніше Defense Express розповідав, що США поставили Україні практично всі гаубиці M777 в рамках останніх двох пакетів безпекової допомоги.

Т-72М1. Фото: СВ ЗСУ
Т-72М1. Фото: СВ ЗСУ

Крім того, нещодавно стало відомо, що голандські БМП YPR-765 вже в Україні, разом з польськими Т-72М1 будуть нищити рашистів.

Читайте також: "Бій очима танка", трофейний Т-72 та "двохсоті" рашисти: бійці 92 ОМБр показали, як воюють з окупантами