xcounter
#

Рашисти бідкаються, що по центру Таганрогу прилетіла невідома ракета

4957
Рашисти бідкаються, що по центру Таганрогу прилетіла невідома ракета

У самому Таганрозі діє авіаційна база, де розміщуються штурмовики Су-25 "ВКС" РФ

Сьогодні, 28 липня, близько 16:30 у російському місті Таганрог Ростовської області стався потужний вибух. У результаті якого було зруйновано ресторан "Чехов Сад", що у центрі міста.

Як повідомляє губернатор області Голубєв, причиною вибуху стала ракета, але без вказання її приналежності. За попередніми оцінками мова йде про понад 15 потерпілих. У результаті вибуху ураження отримали й прилеглі будівлі.

Читайте також: У РФ такого немає: чим КНДР похизувалась перед Шойгу з озброєння

Також з'явилось й фото з уламками, скоріш за все самої ракети, або іншого вибухового пристрою. Можливо він був оснащений готовими уражаючими елементами.

Якщо прийняти те, що мова йде саме про ракету, а не вибух закладеного пристрою, то треба зважити на те, що у самому Таганрозі діє авіабаза рашистів на якому базуються, як мінімум, штурмовики Су-25.

При цьому інциденти, коли з російських бойових літаків зриваються боєприпаси й падають серед міста вже траплялись. Зокрема така ситуація була у Бєлгороді у квітні цього року. Тоді російський Су-34 скину на місто, скоріш за все, бетонобійні бомби БетАБ 500ШП.

Враховуючи розмір вирви, не виключено, що цього разу російський Су-25 міг випустити по місту щось на кшталт великокаліберного некерованого реактивного снаряда типу С-24 зі 151-кг бойовою частиною осколково-фугасної дії із готовою насічкою елементів.

Су-25 С-25
Пуски С-25 з Су-25

Оновлено:

Згодом з'явилось відео з падінням ракети, яке було знято місцевим жителем. І хоча якість зображення не дозволяє чітко ідентифікувати саму ракету, але скоріш за все вона більша за розміром ніж С-24.

Читайте також: Рашисти зі своїх військових кораблів погрожують цивільним суднам у Чорному морі