Зокрема, український взвод позначення дій противника від Міжнародного центру миротворчості та безпеки на БМП-1 діятиме у складі американського батальйону "OPFOR".
- Ми хоч і вперше на такого роду навчаннях, проте завдання для нас не нові, оскільки в Україні займаємося підготовкою підрозділів ЗС України, в ході якої граємо роль сил противника, - зазначив старший лейтенант Іван Юрчак, офіцер штабу батальйону "OPFOR".
Читайте також: Українські десантники відкрили сезон міжнародних навчань, інтенсивність яких зростатиме
В той же час рота 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу виступатиме за протилежну сторону - сили "BLUEFOR". Варто зазначити, що військовослужбовці підрозділу нещодавно повернулися з району проведення ООС, де протягом 9 місяців виконували бойові завдання на донецькому напрямку.
- Механізована рота укомплектована БМП-2, а також має придані зенітне та розвідувальне відділення. Діятимемо у складі танкового батальйону ЗС США з виконанням завдань, які безпосередньо полягатимуть у веденні розвідки та наступальних та оборонних дій тощо, – зазначив командир роти старший лейтенант Вадим Черній.
Підрозділ Сил спеціальних операцій ЗС України теж діятиме у складі "BLUEFOR". Нагадаємо, в навчаннях Combined Resolve XIV візьмуть участь близько 3500 військовослужбовців збройних сил країн-членів НАТО та партнерів.
Як заявляють організатори навчань, після прибуття на полігон Хохенфельс усі учасники, які дислокуються за межами Німеччини, повинні дотримуватися обов'язкової 14-денного періоду ізоляції та пройти тестування на COVID-19.
Як зазначив командир 1-ї кавалерійської дивізії бригадний генерал Бретт Сільвія "навчання в умовах розповсюдження COVID-19 є важливими, оскільки вони дають можливість тренуватися в середовищі, яке не можна відтворити будь-якими іншими способами".
Довідка Defense Express:
Міжнародні навчання Combined Resolve XIV з 2 по 29 вересня 2020 р. пройдуть на полігонах американської армії Графенвер (Grafenwoehr) та Гогенфельс (Hohenfels).
Метою навчань є визначити ступінь готовності підрозділів атктичної групи 2-ї бронетанкової бригади (2nd Armored Brigade Combat Team) та 3-ї Піхотної дивізіяї (3rd Infantry Division) ЗС США. Одним із завдань навчань також є відпрацювання питань взаємодії з багатонаціональними партнерами.
В числі інших в навчаннях Combined Resolve XIV також братимуть участь 1-а кавалерійська дивізія (1st Cavalry Division), 101-а бойова авіаційна бригада (101st Combat Aviation Brigade), 18-й батальйон бойової підтримки (18th Combat Sustainment Support Battalion), 407-й батальйон цивільних справ (407th Civil Affairs Battalion), а також 3-й батальйон і 121-й піхотний полк Національної гвардії штату Джорджія.
В навчаннях Combined Resolve XIV візьмуть участь близько 3500 військовослужбовців збройних сил країн-членів НАТО та партнерів, зокрема з Франції, Італії, Литви, Північної Македонії, ї Словенії, України та США.
Раніше Defense Express повідомляв, що у Федеративній Республіці Німеччина прйшли багатонаціональні навчання Saber Junction - 2020. Україну представляв підрозділ 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, який дислокований на Львівщині.
Нагадаємо, що раніше у ексклюзивному інтерв’ю для Defense Express Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський заявив, що з 10 по 26 вересня ц.р. у Львівській області на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки має відбутись українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ Rapid Trident – 2020.
Крім того, в Сухопутних військах ЗС України планують взяти участь і в багатонаціональному командно-штабному навчанні із залученням військ "Світла лавина – 2020", що має пройти в Угорщині восени протягом 15 діб. Україну представлятиме підрозділ з озброєнням та військовою технікою зі складу окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування "Захід".
Підрозділи Збройних сил України беруть активну участь в міжнародних навчаннях з метою розвитку взаємосумісності з підрозділами країн-членів Альянсу, а також окремих країн-партнерів.
Читайте також: Під час змагань танкістів СВ ЗСУ вперше було випробувано систему LaserTag українського виробництва (фото)