xcounter
#

Охорону Путіна готують протидіяти псі-генераторам та гіпнозу шляхом нарощування духовних сил - The Insider

3865
Тренування ФСО у Кремлі
Тренування ФСО у Кремлі

Копія наказу Федеральної служби охорони, яка займається безпекою Путіна та всієї кремлівської верхівки свідчить, що у Кремля дійсно поїхав дах

У Кремлі цілком серйозно розглядають небезпеку використання ворогом цілого переліку засобів, які зійшли зі сторінок низькопробної жовтої преси про НЛО та рептилоїдів, а також сюжетів із серії "очевидне-неймовірне" з 90-х.

Мова йде про забезпечення протидії псі-генераторам, хімічним та біологічним речовинам психологічної дії, особам, які мають здібності до гіпнозу та "психічного зараження особового складу", а також комп'ютерним псі-вірусам тощо.

Читайте також: Британія виділяє 50 млн фунтів на "дронебійки" для України: про які зенітні гармати може йти мова

На такі публікації у РФ цілком можливо було б не звертати жодної уваги, але в цьому випадку її оприлюднив опозиційний The Insider, який відноситься до доволі авторитетних видань з журналистскими розслідуваннями.

Більше того, видання надало копію наказу Федеральної служби охорони (ФСО).

Нижче сам документ, в якому, на жаль, відсутні певні частини:

Сам наказ стосується внутрішньої служби безпеки - оперативного управління ФСО та детально розписує перехід на роботу в умовах військового часу та пов'язаним з цим ризиком впливу на психологічний стан охоронців Путіна.

При цьому на думку ФСОшників ворог, звісно, буде бити саме по психологічному стану охоронців через ЗМІ, близьке оточення та навіть загальносуспільні думки. Але поряд з цим у переліку загроз також знаходяться ті самі "псі-генератори" та інша маячня. Боротися з цим пропонується заняттями з політичної підготовки, доведенням уточнюючих планів, долученням до духовних цінностей та історії ФСО РФ, нарощуванням духовних сил та пропагандою.

Появу ж такого наказу у виданні пов'язують із заступником директора ФСО РФ генералом Алєксандром Комовим, який активно цікавиться усілякими "паранормальними явищами" та утримує численних позаштатних радників - астрологів, магів та екстрасенсів.

А на фоні непідтверджених чуток щодо пристрасті Путіна до аналогічних речей та численних історій про "шаманів", можливо дійсно Кремль наповнений усілякими шанувальниками "Аненербе".

Читайте також: Скільки коштує придбати південнокорейські вживані САУ на прикладі Фінляндії