xcounter
#

Німеччина оголосила новий пакет допомоги озброєнням: велика партія RGW-90 Мatador та багато іншого

3451
RGW-90 Мatador
RGW-90 Мatador

RGW-90 Мatador вже добре знайомий у ЗСУ та отримав дуже схвальні відгуки, як ефективний засіб боротьби з бронетехнікою та укриттями

Уряд Німеччини оновив перелік переданого до України озброєння, який містить традиційні розвідувальні БПЛА, боєприпаси, інженерні бронемашини та декілька дійсно важливих позицій.

Зокрема у переліку зазначено 2056 гранатометів RGW-90 Мatador, які бійцям ЗСУ знайомі ще з березня 2022 року, коли була передана перша партія з 2500 одиниць. А загалом за весь час було передано близько 8 тисяч. Тобто партія з ще 2000 RGW-90 Мatador дійсно є доволі масштабним посиленням.

Читайте також: Контейнеровоз, який завалив міст у Балтиморі, заблокував чверть військових супер-транспортників Algol США

Нагадаємо, що RGW-90 Мatador є багатоцільовим одноразовим гранатометом від Dynamit Nobel Defense, який однаково ефективно бореться, як з бронетехнікою, пробиваючи понад 500 мм катаної гомогенної броні, так і з укриттями за рахунок перемикання режиму бойової частини у режим HESH.

RGW-90 Мatador
RGW-90 Мatador

Також у переліку 70 автоматичних гранатометів HK GMW, аналогічних за можливостями та призначенням американським Mk 19. До них додано 24 тисячі боєприпасів.

Відносно дронів, то ЗСУ посиляться розвідувальними БПЛА: 30 RQ-35 Heidrun та 14 Vector, які входять у такі пакети від Німеччини на регулярній основі.

У пакет увійшли вкрай важливі антидронові засоби: одразу 180 польових комплектів системи виявлення дронів RF-360 від Dedrone, які дозволяють фіксувати ворожі БПЛА та, на основі методів тріангуляції, визначати їх місцезнаходження. Також надано п'ять комплектів сенсорів та РЕБ проти дронів.

RF-360 Dedrone
Продукція Dedrone

У пакет допомоги увійшла неоголошена кількість боєприпасів до Leopard 2, а також 4 тисячі 155-мм боєприпасів. Серед бронетехніки передано 10 важких інженерних машин на танковій базі: шість машин розмічування WiSENT, один БРЕМ Bergepanzer 2, два мостоукладальники Biber, один Pionierpanzer 2A1 Dachs. А також 14 гусеничних транспортів Bronco та три бронемашини Dingo, декілька сотень інфрачервоних камер, 3 тисячі маскувальних сіток, 2 тисячі маскувальних пончо.

Читайте також: Для чого рашистам знадобилась рідкісна "Ладога" на Т-80У, зроблена для ядерної війни