xcounter
#

На додачу до санітарних машин на базі "Новатор-2" Нацгвардія отримає й командно-штабні, і це теж важлива новина

2735
КШМ на базі "Новатор-2", фото - прес-служба компанії "Українська бронетехніка"
КШМ на базі "Новатор-2", фото - прес-служба компанії "Українська бронетехніка"

Наші захисники отримують новий клас машин від вітчизняного виробництва, і тут слід виділити кілька важливих аспектів

На базі бронеавтомобіля "Новатор-2" була створена уніфікована командно-штабна машина (КШМ), головним призначенням якої є захист командирів підрозділів в районах бойових дій та покращення управління військами.

Першу партію таких уже отримала Національна гвардія України як замовник розробки, пише прес-служба компанії "Українська бронетехніка", виробника бронеавтомобіля "Новатор-2" та його спеціалізованих варіантів. До цього моменту НГУ вже отримувала санітарні машини на базі "Новатор-2".

Читайте також: "Українська бронетехніка" та CSG уклали угоду по снарядам, яка має стратегічне значення для артилерії ЗСУ

Зазначається, що ця КШМ була створена за технічним завданням від Головного управління Національної гвардії України та за тісної співпраці з НГУ. У цих командно-штабних встановлені засоби спецзв’язку та напряму передбачена можливість установки засобів радіоелектронної боротьби для захисту машини.

В салоні авто є чотири робочі місця, які обладнані моніторами, а сама машина має уніфіковане обладнання, що дає можливість будь-якому підрозділу використовувати цю КШМ.

Також наголошується, що командно-штабний автомобіль на базі "Новатор-2" зберіг "всі базові характеристики, які неодноразово підтверджувалися на полі бою: швидкість, мобільність, високий балістичний та протимінний захист, можливість долати перешкоди, протихімічний та протипожежний захист тощо".

КШМ на базі "Новатор-2", фото - прес-служба компанії "Українська бронетехніка"

Від Defense Express підкреслимо, що ця новина про поставку партії командно-штабних машин на базі "Новатор-2" від "Української бронетехніки" для Національної гвардії демонструє одразу кілька важливих аспектів, які слід одразу виділити.

Перший із них – це пряма співпраця вітчизняного ОПК та наших захисників, яка дозволяє створювати необхідну техніку на базі перевірених рішень.

Ну й наступний – це власне використання уніфікованої бази, в даному випадку бронеавтомобіль "Новатор-2", для створення цілої лінійки спеціалізованих машин, що спрощує як процес виробництва, так і безпосереднє обслуговування у стройових частинах.

Читайте також: Міноборони України на пряму замовило у Rheinmetall заряди для боєприпасів за 9 млн євро та дуже коротким строком виконання