xcounter
#

Мінськ вирішив потріпати нерви НАТО танковими навчаннями у 5 км від Сувальського коридору

2538
Мінськ вирішив потріпати нерви НАТО танковими навчаннями у 5 км від Сувальського коридору

Сувальського коридору є вкрай чутливою ділянкою для НАТО, бо це найкоротший маршрут до Калінінградської області

Міноборони Білорусі повідомило про проходження навчань 6-ої механізованої бригади на полігоні Гожский та на "ділянках місцевості" у Гродненський області.

Повідомляється, що на навчаннях активно застосовується досвід так званої "СВО" та широко використовуються дрони. Також зазначається, що танкісти активно відпрацьовують тактичні дії із веденням вогню із засідок.

Читайте також: Перший в світі морський дрон зробили німці в 1915 році, але вийшло невдало
танк беларусь

І це, об'єктивно, могли бути цілком рядові навчання, якби не той факт, що сам Гожський полігон знаходиться у 5 км від кордону Литви, напроти Сувальського коридору. А цей район вважається у країнах НАТО найбільш вірогідною ділянкою де може відбутися теоретично можливе вторгнення рашистів.

І ці навчання відбуважться саме там, де раніше була помічена концентрація найманців з так званої "ЧВК "Вагнер". І все це після інциденту з порушенням білоруськими вертольотами кордону Польщі.

Сувальський коридор

Й загалом все поки виглядає так, що білоруська армія у планах Кремля має, як мінімум, виконувати роль опудала та відволікаючого фактору. Й саме такі маневри Мінськ проводив на кордоні з Україною протягом усього літа минулого року.

Водночас у Польщі вже розписали цілком реалістичний сценарій застосування "вагнерівців", який не передбачає будь-яких "прямих" бойових дій, але від цього не стає менш загрозливим.

Читайте також: РФ під Ка-52 та Ми-28 використовує Луганський аеропорт, який не працював з 2014 року (фото)