Відзначається, що за допомогою нової розробки української приватної компанії механік-водій бойової техніки зможе цілодобово бачити, що відбувається спереду та позаду бронемашини.
Система спостереження та орієнтування від "Трімен-Україна" складається з фронтального тепловізійного приладу, заднього приладу спостереження, пульта керування та оглядового монітора.
Читайте також: Що можуть українські танки з новим зором
Розташований в передній частини машини тепловізійний прилад забезпечує механіку-водію видимість у будь-який час доби, тоді як задній прилад спостереження використовується для огляду простору позаду бойової машини.
Своєю чергою, за допомогою пульта керування зображення з камери переднього чи заднього виду виводиться на монітор. Також за його допомогою здійснюється управління обігрівом цих камер та системою омивача.
Видимість дороги через фронтальний прилад становить 600 метрів, а через задній - 25. Час безперервної робити сягає 23 годин за робочої температури від -40°до +50° С.
Варто додати, що СПО МБТ може бути встановлений як на різні типи танків (Т-55, Т-64, Т-73, Т-80, Т-84 або БМ "Оплот"), так і на більш легкі машини (БРДМ-2, БТР-60, БТР-70, БТР-80, БТР-3, БТР-4).
Нагадаємо, приватна компанія спеціалізується на виробництві різних приладів спостереження та прицілів для важкої та легкої бронетехніки. Зокрема, сучасними танковими прицілами ТПН-1-ТПВ виробництва Trimen оснащені сотні модернізованих Т-64 зразка 2017 року Збройних сил України.
Читайте також: Тrimen презентувала модернізований танковий командирський приціл ТКН-3ЕТ (фото)