xcounter
#

Що можуть українські танки з новим зором

Якісна модернізація нашої бронетехніки турбує ворога
2971
Т-64 бойові стрільби
Т-64 бойові стрільби

Бачити вдень і вночі: прилади спостереження та прицілювання від компанії «Трімен Україна»

Після низки публікацій на сайті Defense Express про нові та модернізовані зразки бронетехніки для Збройних Сил України за "поребриком" вибухнув цілий шквал контрпублікацій. Мовляв, жодних переваг і цікавих рішень в українських вдосконаленнях немає. Було б дивно, якби ворог висловлював компліменти...

Т-84
Було б дивно, якби ворог висловлював нам компліменти...

Тож нам своє робити. І робити гарно. Тому підтвердження - розробка та модернізаця приладів прицілювання та спостереження для українських танків, БТР та БМП. Цим з 2012 р. успішно займаються фахівці компанії «Трімен Україна». В оновленій лінійці фахівцям компанії вдалося реалізувати важливу та довгоочікувану опцію для нашої бронетехніки: з модернізованими приладами вони здатні вести бойові дії не тільки вдень, а й вночі.

Читайте також: "Трімен-Україна" поставила вже близько 300 тепловізійних приладів для модернізованих танків Т-64 (фото)

Для основних бойових танків Т-64БВ та Т-84 компанія створила приціли ТПН-1-ТПВ та ТПН-4ЕМбТ. Приціл ТПН-1-ТПВ має тепловізійну матрицю, не боїться зустрічних та фонових засвічень, не потребує закривання шторки при стрільбі та чудово працює в складних погодних умовах як вдень, так і вночі.

Якщо порівнювати з радянським аналогом, то модернізований прилад має значно кращі показники з дальності виявлення (4000 м проти 800 м у старому) та розпізнавання (4000 м проти 400 м). Приціл ТПН-4ЕМбТ також може працювати цілодобово. У результаті модернізації цього приладу дальність виявлення цілей була збільшена до 5000 м (проти 1200 м у попередній версії), а дальність розпізнавання – до 4000 м.

ТПН-4ЕМбТ
Приціл ТПН-4ЕМбТ може працювати цілодобово

Для БМП-2 у «Трімен Україна» модернізували комбінований денно-нічний приціл навідника БПК-2-42МбТ. Приціл має збільшену дальність виявлення (4000 м проти 900 м у попередній версії) та розпізнавання (2000 м проти 650 м) цілей.

Удосконалений компанією прилад спостереження та орієнтування механіка-водія ТВНЕ-4МбТ призначений для танків Т-64, Т-72, Т-80, Т-84, БМ «Оплот», а також БТР-80, БТР-3 і БТР-4. На відміну від старої версії, у новому виконанні прилад бачить не тільки вдень, а й вночі зі збільшеною дальністю – 400 м проти 120 м.

Фахівці компанії «Трімен Україна» покращують характеристики приладів спостереження та прицілювання

Поки наша бронетехніка користується перевагами модернізованих приладів, фахівці компанії «Трімен Україна» продовжують покращувати характеристики чинних та створювати нові зразки приладів спостереження та прицілювання.

Так, якісно нових змін зазнав прилад прицілювання навідника 1К13МбТ, яким оснащується Т-72. Дальність виявлення та розпізнавання цілей типу «танк» (2,3*2,3 м) була збільшена до 6000 м та 4000 м відповідно (проти 1200 м та 500 м у попередній версії), а дальність стрільби керованими ракетами з цим прицілом становить 4800 м. Час безперервної роботи сягає 18 годин – це на 10 годин більше, ніж у попередній версії.

Для водіїв-механіків українських танків та БТР-ів у «Трімен Україна» створили новий прилад спостереження та орієнтації СПО МБТ. З ним водій цілодобово бачитиме, що відбувається спереду та ззаду танку на відстані від 600 м та 400 м відповідно. Прилад може безперервно працювати протягом 24 годин.

Lasar-150U
Lasar-150U

Ще одна новинка від компанії – прилад пошуку, виявлення та розпізнавання цілей та прицілювання для бойових модулів Lasar-150U. Він може виявляти та розпізнавати цілі на відстані від 8000 м та 6000 м відповідно, а ідентифікувати ціль – до 2000 м. Час безперервної роботи – 24 години.

Прилади, які отримують наші військові від «Трімен Україна», є результатом системних підходів і відповідального ставлення фахівців компанії до створення та модернізації продукції військового призначення.

Читайте також: Т-90М "Прорыв" у нікуди: чому Росія не змогла зробити навіть "недоАрмату"