xcounter
#

Як виглядає "пекло під Ізюмом" для рашистів: розбита база з пальним та технікою й повна зневіра

56321
Фото ілюстративне, Генеральний штаб ЗСУ
Фото ілюстративне, Генеральний штаб ЗСУ

Наразі на Харківському напрямку ЗСУ вже вклинилися на 50 км в оборону противника

Служба безпеки України перехопила чергову розмову окупантів, яка свідчить – Збройні Сили України влаштували російській армії справжнє пекло на Ізюмському напрямку – окупанти панікують через масштаби та точність ударів українських військових.

Окупант скаржиться, що ЗСУ вночі розбили їхню базу, куди окупанти звозили бензин та де знаходилася техніка, також відзначає, що там "очень много народу жили", але "ниче не говорят, как обычно".

Читайте також: Шалені втрати армії РФ лише за дві доби боїв: ЗСУ знищили майже у 13 разів більше техніки

Причому, як говорить окупант, туди мала їхати ще одна колона, ймовірно з технікою або пальним, але через влучний удар по місцю дислокації ворожої техніки колону довелося "скасувати".

Загалом російський окупант дуже сумнівається, що російська армія зможе хоч кудись просунутися: "Изюм горит, все горит. Я вообще не знаю, куда наше все везде продвигается".

Нагадаємо, раніше у Генштабі ЗСУ розповіли про успіхи Збройні Сили України на полі бою, зокрема наразі відомо, що наші військові у результаті контрнаступу на Харківщині звільнили 20 населених пунктів та вклинилися в оборону ворога аж на 50 км.

Читайте також: Рашисти на Півдні "пересіли" на вертольоти, бо ЗСУ втопили переправи та баржі