Пропонуємо ознайомитися з оглядом подій та матеріалів тижня, короткий опис яких ми зібрали для вас у цій статті.
Уражені РЛС окупантів
Головне управління розвідки Міноборони оприлюднило коротке відео з кадрами чергової операції бійців служби безпосередньо на території РФ, які уразили радіотехнічну позицію російського окупаційного війська, розташовану у Курській області.
Читайте також: Чорні Shahed-136: у РФ пофарбували дрони-камікадзе для нічної атаки по Києву
Як відзначається, окупанти розташували позицію зі своїми РЛС неподалік одного з населеного пункту Дмитриев (Дмитриев-Льговский), що розташований на відстані близько 60 км від кордону з Україною. Судячи з відео, бійці ГУР МОУ працювали вночі, використавши як засіб ураження ударні безпілотні літальні апарати. Розповідаємо, що це за цінне озброєння, по якому рашисти проґавили удар в Курській області.
Китайські всюдиходи на озброєнні РФ
Показані особисто Путіну під час його поїздки до штабу Південного військового округу у Ростові-на-Дону 10 листопада китайські всюдиходи Desertcross 1000-3 від Shandong Odes Industry вже дістались до передової.
Про це свідчить епізод знятий за допомогою дрону українськими військовими з використанням цієї машини для евакуації поранених. На ньому видно, як з позицій забирають пораненого, але водій наїжджає на евакуаційну команду заднім ходом, можливо через те, що сплутав передачу. Розповідаємо про китайські всюдиходи Desertcross в армії РФ
Як ЗСУ бомбили колони РФ
Перші кілька тижнів та місяців повномасштабного вторгнення РФ існувало "вікно можливостей", яке дозволяло Силам оборони України використовувати фронтові бомбардувальники Су-24М для ударів по російським окупантам некерованими авіабомбами.
Комплекс "Метроном" окупантів
Генеральний директор російського "Центру комплексних безпілотних рішень" (ЦКБР) Дмітрій Кузякін в інтерв’ю російському пропагандистському виданню ТАСС заявив, що його центр розробив та провів випробування нового комплексу дальнього цифрового зв’язку "Метроном", призначеного для FPV-систем.
За словами Кузякіна, їхній комплекс має вирішити два завдання з покращення експлуатації такого озброєння на полі бою — по-перше, збільшити дальність застосування FPV-дронів, а, по-друге, максимально убезпечити бойові розрахунки. Детальніше про комплекс "Метроном" — розповідаємо в окремому матеріалі.
Швейцарські танки
Швейцарія у продовженні плекання свого нейтралітету нарешті погодила продаж німецькому Rheinmetall 25 танків Leopard 2A4, які все одно знаходились на складі й не мали значення для обороноздатності.
Відповідне рішення, сьогодні 22 листопада, прийняла Федеральна рада країни, що означає остаточну згоду після затвердження аналогічного рішення ще 14 червня Національною радою. Нагадаємо, що законодавчі рішення у Швейцарії мають бути ухвалені обома рівноправними палатами парламенту. Розповідаємо, як у Швейцарії "гниє" ціла танкова бригада Leopard 2A4, але погодились продати лише 25 і не на пряму до ЗСУ.
Читайте також: У Канаді порахували вартість життєвого циклу F-35: базова ціна множиться у рази