xcounter
#

"Інфозахист" домовився про співпрацю із SPX CommTech, це допоможе ще краще глушити дрони ворога

2375
"Пластун", фото — "Інфозахист"
"Пластун", фото — "Інфозахист"

Угода про співпрацю охоплює не тільки антидронові системи, але й засоби пеленгації також

Компанія "Інфозахист" уклала угоду про співпрацю з міжнародною компанією SPX CommTech, яка спеціалізується на системах протидії безпілотним літальним апаратам (Counter-UAS) та на засобах пеленгації ворожих засобів зв’язку (COMINT).

Відомо, що SPX CommTech поставила понад 100 своїх систем для Збройних Сил України та армій інших країн світу. В рамках укладеної угоди про співпрацю "Інфозахист" проведе розширене навчання операторів для роботи на апаратурі SPX CommTech та забезпечить повне сервісне обслуговування цього обладнання, йдеться у повідомленні прес-служби української компанії.

Читайте також: Радіостанції HIMERA визнано найкращим стартапом року в напрямку defense tech: над чим зараз працюють розробники

Крім того, також зазначається також, що "Інфозахист" контролюватиме необхідний ремонт, обслуговування та діагностику "конкретного обладнання" від SPX CommTech. Угода також включає локалізацію користувацьких інтерфейсів та інтеграцію апаратури із платформами ситуаційної обізнаності.

Щоб мати можливість виконувати параметри такої співпраці, інженери та інші фахівці "Інфозахисту" проходять навчання у SPX CommTech, щоб "освоїти усі технологічні можливості". Крім того, співпраця із компанією SPX CommTech не тільки відповідає нашим основним компетенціям, але й ще більше зміцнює відданість передовим технологіям, наголосив директор компанії "Інфозахист" Ярослав Калінін.

Раніше Defense Express розповідав про те, що у серпні 2023 року "Інфозахист" розпочав черговий етап створення комплексу радіотехнічної розвідки повітряного базування Gekata. Також ми розповідали про те, як "тиха" зброя "Інфозахисту" змусила росіян відмовитися від одного зі своїх безпілотників.

Читайте також: Підприємства українського ОПК прибули на IDEB-2023 в Словаччині: про що домовлятимуться