xcounter
#

Дрони завітали на "новий" арсенал ГРАУ - уражено об’єкт площею 3,5 кв. км за 114 км від кордону з Україною

3925
UJ-22 Airborne, фото ілюстративне
UJ-22 Airborne, фото ілюстративне

РФ має чимало арсеналів ГРАУ, які знаходяться в досяжності для України, і схоже Сили оборони продовжують кампанію зі знищення цих об’єктів

Сили оборони України могли атакувати черговий арсенал ГРАУ на території РФ - у мережі з’явилися низка відео з пожежею, на яких геолоковано саме 67-арсенал ГРАУ - це один з найближчих арсеналів до України, він розташований під містом Карачев Брянської області орієнтовно за 114 км від кордону, на супутникових знімках кількарічної давнини видно, що частина боєприпасів зберігалася просто неба, загальна площа цього арсеналу становить близько 3,5 кв. км.

67-арсенал ГРАУ
67-й арсенал ГРАУ на мапі, ілюстративне зображення

Так зване "міноборони" РФ традиційно відзвітувалося про збиті безпілотники, усього їхня протиповітряна оборона в ніч на 9 жовтня нібито перехопила 47 дронів, з них 24 безпілотники - над Брянською областю. На атаку дронів також скаржився й губернатор області Алєксандр Богомаз, заявивши, що "постраждалих та руйнувань немає".

Читайте також: Нащо шини на Ту-95 та малюнки літаків, які ще арсенали ГРАУ може дістати Україна та інші новини тижня

Звичайно, станом на зараз важко говорити про якісь конкретні результати цієї атаки, для детальних висновків варто дочекатися супутникових знімків. А поки нагадаємо, що Сили оборони України протягом останніх тижнів вже декілька разів успішно атакували арсенали ГРАУ ворога.

Так, передусім йдеться про ураження 107-го арсеналу ГРАУ в ніч на 18 вересня цього року, у результаті цієї атаки навіть було зафіксовано землетрус силою 2,8 балів за шкалою Ріхтера.

Причому на супутникових знімках, які були зроблені вже після атаки по цьому арсеналу ГРАУ, вирви було видно з космосу, загалом за результатами аналізу знімків можна сказати, що цей об’єкт був знищений орієнтовно на 80%, що є чудовим результатом.

Крім того, також було у вересні також було уражено ще один арсенал ГРАУ площею 2,6 км² та базу боєприпасів, куди звозили снаряди з КНДР.

Раніше Defense Express детально розповідав про те, скільки ще головних арсеналів ГРАУ МО РФ, таких як у Торопці, у досяжності України.

Читайте також: Відправка військ КНДР для війни проти України: скільки бригад у Пхеньяна та як це може виглядати